Wpis z mikrobloga

k0biety mają #!$%@? na punkcie pracy w BIURZE. Możesz być wykwalifikowanym fachowcem, który zarabia 3x więcej od niej, ale w jej oczach podświadomie dalej będziesz zwykłym ROBOLEM dopóki robisz fizycznie. k0biety brzydzą się pracą fizyczną we wszystkich aspektach. Dla nich fakt, że nie pracujesz umysłowo z automatu skreśla cię jako pełnoprawnego członka społeczeństwa i potencjalnego partnera matrymonialnego pomijając kompletnie aspekt zarobków.
Praca umysłowa w korpo, za biurkiem, w klimatyzowanym pomieszczeniu z ekspresem do kawy to dla nich życie na szczycie i zaświadcza o swojej godności. Możesz robić na najbardziej gównianym stanowisku juniora za najniższą krajową, ale i tak będziesz lepiej postrzegany od budowlańca który zarabia 6-7k miesięcznie. Robpill jest brutalny i nawet nie wiem z czego to wynika w tych ich pustych łbach. Oczywiście jeśli jesteś ultra-chadem to twoja praca, ani zarobki nie mają znaczenia.

#blackpill #robpill #przegryw #logikarozowychpaskow #przegryw #korposwiat #pracbaza #tinder #zwiazki #redpill #programista15k
  • 107
@Fekalny_okuratnik: Jak raz pracowałem z różową do której zadań należał też kontakt z klientem, czasem odebranie paczki itd. to ona bardzo zwracała uwagę na szeroko rozumianą czystość osoby z którą ma styczność. Stąd po każdej wizycie kuriera z obrzydzeniem komentowała jaki on brudny, źle wygląda, ręce zmęczone i paznokcie nieumyte ¯\_(ツ)_/¯ Pewnie takich jest więcej i stąd wolą u niebieskich pracę biurową, bo tam raczej nie łazisz po błocie wrzucając brudne
@NoMoreTearsJustSmile: no popatrz, popatrz.
Szybko się uczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc przejdźmy do meritum.
Są kobiety, które zwracają uwagę na zawód mężczyzny.
To, że Ty tego nie robisz to fajnie, ale podświadomie wybrałabyś spawacza, czy speca od zabezpieczeń IT?
Krzyczysz, że Ty nie należysz do tego typu kobiet. Typowa pick me girl.
Jeżeli tylko tyle wyniosłeś z tej dyskusji, to straciłam czas jedynie. ()


@NoMoreTearsJustSmile: przecież sama napisałaś i się już nie wypieraj:

bo "jestem inna niż wszystkie" :)

Nie przypisuj mi słów, których nigdy nie powiedziałam.


A wiadomo przecież jakie są wszystkie ((oo))

@Fekalny_okuratnik: Wydaje mi się, że może mieć to związek z faktem, że człowiek pracujący fizycznie kojarzy się ze słabo wykształconym januszem, który za najlepszą formę spędzania wolnego czasu uznaje alkohol, telewizję i darcie mordy po żonie. Dużo osób miało takiego ojca i nie chce powtórki. Jak widzisz człowieka "z biura" to jednak masz w głowie, że pewnie skończył jakąś szkołę i można o czymś porozmawiać bez kłótni, lub że ma ambicje