Wpis z mikrobloga

k0biety mają #!$%@? na punkcie pracy w BIURZE. Możesz być wykwalifikowanym fachowcem, który zarabia 3x więcej od niej, ale w jej oczach podświadomie dalej będziesz zwykłym ROBOLEM dopóki robisz fizycznie. k0biety brzydzą się pracą fizyczną we wszystkich aspektach. Dla nich fakt, że nie pracujesz umysłowo z automatu skreśla cię jako pełnoprawnego członka społeczeństwa i potencjalnego partnera matrymonialnego pomijając kompletnie aspekt zarobków.
Praca umysłowa w korpo, za biurkiem, w klimatyzowanym pomieszczeniu z ekspresem do kawy to dla nich życie na szczycie i zaświadcza o swojej godności. Możesz robić na najbardziej gównianym stanowisku juniora za najniższą krajową, ale i tak będziesz lepiej postrzegany od budowlańca który zarabia 6-7k miesięcznie. Robpill jest brutalny i nawet nie wiem z czego to wynika w tych ich pustych łbach. Oczywiście jeśli jesteś ultra-chadem to twoja praca, ani zarobki nie mają znaczenia.

#blackpill #robpill #przegryw #logikarozowychpaskow #przegryw #korposwiat #pracbaza #tinder #zwiazki #redpill #programista15k
  • 107
@lexico

Od pewnego poziomu kasy, baby już nie patrzą, czy jesteś fizyczny :)


Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Długookresowo to by było niefajnie, ale trochę zabawy i ruchów posuwisto zwrotnych zawsze w cenie :)


No tak, nie ma to jak wkręcać drugą osobę w coś, byle poruchać, ale czego się spodziewać po takim prymitywie dla którego tylko seks się liczy ¯_(ツ)_/¯
@ez_4_ence: #!$%@? jakaś. Znam lekarkę co mimo że ją stać na ogrodnika to sama dużo roboty robi w ogrodzie bo dłubanie w ziemi i sadzenie roślin ją relaksuje ¯\_(ツ)_/¯ A co do robpilla ciekawy jest też cryptopill. Kiedyś nie wiedziały o co chodzi, dzisiaj szczują żeby wydawać siano na ich głupoty żeby pokazać że się ma, #!$%@? że bessa jest i wolę akumulować niż kupować drogie torebki xD Część też #!$%@?
Od pewnego poziomu kasy, baby już nie patrzą, czy jesteś fizyczny :)

Nie mierz wszystkich swoją miarą.


@NoMoreTearsJustSmile: kobiety nie patrzą ile facet zarabia? ((oo))

No tak, nie ma to jak wkręcać drugą osobę w coś, byle poruchać, ale czego się spodziewać po takim prymitywie dla którego tylko seks się liczy ¯\(ツ)/¯


Właśnie opisałaś 98 % mężczyzn. Reszta to aseksualni ( ͡° ͜ʖ ͡°
Nie kupuje drogich markowych ciuchów, ale prawdę mówiąc jeśli się dobrze ubierasz to chcesz się jakoś pokazać dla innych nie mam racji ?


@Holololo: jak jesteś biedny i masz kompleksy to tak. Jak masz hajs to nie kupujesz drogich ubrań tylko ubrania :)
Nie mogę mówić za wszystkie, ale ja nie patrze i znam wiele co też nie patrzy.


@NoMoreTearsJustSmile: a chciałabyś hydraulika za męża, który przyniesie 3,5 k?
A te "wiele" to twoje 2 koleżanki :)

a nie to o manipulacji

Jakiej manipulacji? "nie ma to jak wkręcać drugą osobę w coś, byle poruchać" to normalne podejście do różowych ¯\_(ツ)_/¯ Nie mówię, że to uczciwe podejście, ale tak to wygląda.
Facet spotyka się
@lexico

a chciałabyś hydraulika za męża, który przyniesie 3,5 k?


Jeżeli byłby dobrym człowiekiem i fajnym partnerem, to nie przeszkadzałoby mi to. Nie mam w zwyczaju stopniować ludzi, po tym ile zarabiają, w przeciwieństwie do Ciebie.

"nie ma to jak wkręcać drugą osobę w coś, byle poruchać" to normalne podejście do różowych ¯_(ツ)/¯ Nie mówię, że to uczciwe podejście, ale tak to wygląda.


Myślę, że normalne podejście to jest uczciwe przedstawienie
Jeżeli byłby dobrym człowiekiem i fajnym partnerem, to nie przeszkadzałoby mi to


@NoMoreTearsJustSmile: fajnie

Myślę, że normalne podejście to jest uczciwe przedstawienie sprawy.

Zgoda

ale ludzie wchodzą z różnego powodu w związki, nie tylko dla seksu, ale też dla rozmowy, partnerstwa czy żeby mieć wsparcie.

Prawda

Ale widać, że raczej Ciebie to nie spotka, bo jesteś toksyczny, więc zostaje Ci tylko jedno, to co głównie masz w głowie i poza czym