Wpis z mikrobloga

k0biety mają #!$%@? na punkcie pracy w BIURZE. Możesz być wykwalifikowanym fachowcem, który zarabia 3x więcej od niej, ale w jej oczach podświadomie dalej będziesz zwykłym ROBOLEM dopóki robisz fizycznie. k0biety brzydzą się pracą fizyczną we wszystkich aspektach. Dla nich fakt, że nie pracujesz umysłowo z automatu skreśla cię jako pełnoprawnego członka społeczeństwa i potencjalnego partnera matrymonialnego pomijając kompletnie aspekt zarobków.
Praca umysłowa w korpo, za biurkiem, w klimatyzowanym pomieszczeniu z ekspresem do kawy to dla nich życie na szczycie i zaświadcza o swojej godności. Możesz robić na najbardziej gównianym stanowisku juniora za najniższą krajową, ale i tak będziesz lepiej postrzegany od budowlańca który zarabia 6-7k miesięcznie. Robpill jest brutalny i nawet nie wiem z czego to wynika w tych ich pustych łbach. Oczywiście jeśli jesteś ultra-chadem to twoja praca, ani zarobki nie mają znaczenia.

#blackpill #robpill #przegryw #logikarozowychpaskow #przegryw #korposwiat #pracbaza #tinder #zwiazki #redpill #programista15k
  • 107
@Fekalny_okuratnik: Nie mogę zdradzać zbyt wielu szczegółów.
Poznaliśmy się w pracy, ale tam nie było innego miejsca niż biuro.
Natomiast gdybym była singielką, a ziomki z obecnej pracy nie mieliby rodzin, to przynajmniej 3 z 15 jest na tyle fajne żeby można było na nich patrzeć w takich kategoriach związkowych
Zmierzam do tego że jasne, mam koleżanki w pracy które z „robolami” nawet kawy nie wypiją xd normalne dziewczyny totalnie tak