Wpis z mikrobloga

mini stolikow dla karlow, czyli właściciel dba o tych wykluczonych.

@Dariel: No to gratuluję wytycznych w kontekście wyboru odpowiednich dań :)
Doceniam dowcip, ale ja pizzę widzę raczej na dolnym zdjęciu.
Oczywiście jest kilka stylów pizzy, ale pizza z górnego zdjęcia nie zachęca wyglądem składników, nie zachęca wyglądem ciasta i przeraża doborem tego bałaganu który został wrzucony na ser.
Ale des gustibus non est disputandum ¯\_(ツ)_/¯

A tak na serio, który
@paramyksowiroza o gustach się nie dyskutuje, to jedno z najglupszych powiedzenien.

Jakbym zobaczył na żywo może bym się zastanawiał. Jadlem zarówno te włoskie jak i amerykańskie pizze i zarówno jedne jak i drugie były dobre lub tragiczne. Aczkolwiek preferuje amerykańskie wydanie.
to jedno z najglupszych powiedzenien.


@Dariel: Jakoś nie wyglądasz mi na osobę kompetentną do oceny łacińskich sentencji.

Aczkolwiek preferuje amerykańskie wydanie.

No cóż, to już Twój problem a nie mój. Jedz sobie co chcesz i życzę smacznego!
@paramyksowiroza może i nie wygladam dla Ciebie, bo jak widzę w tej dyskusji, to lubisz oceniać po pozorach i szufladkowac ludzi. Odczuwam z Twojej strony klasizm.

Jedzenie amerykańskiej pizzy to żaden problem. Znacznie bardziej wolę dobra amerykanska pizze z rozlozonymi odpowiednio składnikami, niż ubogą pizzę włoską. Dodatkowo ten mit, że wloska pizza to wysokiej jakości skladniki, a tak naprawdę w wielu restauracjach daja pierwsze lepsze skladniki.
bo jak widzę w tej dyskusji, to lubisz oceniać po pozorach i szufladkowac ludzi. Odczuwam z Twojej strony klasizm.

@Dariel: A to już nie jest ocenianie ludzi po pozorach? :)

Dodatkowo ten mit, że wloska pizza to wysokiej jakości skladniki, a tak naprawdę w wielu restauracjach daja pierwsze lepsze skladniki.

Czyli jak w knajpie zrobią kiepski bigos to znaczy że bigos jako potrawa jest zły?
Nie ogarniam Twojej argumentacji :)

Tak
@paramyksowiroza nie, to sa moje wrazenia w tej dyskusji. Nie oceniam Cię za całokształt tylko sprecyzowalem, jakie odnosze wrażenie w tej rozmowie.

Tak samo i w przypadku pizzy. Napisałem o wielu restauracjach, bo prawie we wszystkich w jakich bylem pizza mi nie smakowala, a po części nawet rozchorowalem się. Po prostu istnieje mit, że pizza wloska ma lepsze skladniki, a ja uwazam, że tu nie chodzi o rodzaj, a raczej gdzie zamawiasz
@paramyksowiroza: Stary, przecież dla tych ludzi wyżej, jedzenie to tylko i wyłącznie zaspokojenie potrzeby fizjologicznej a o kuchni wiedzą tyle,że jest to jedno z pomieszczeń w ich domu. W której to pewnie #!$%@?ą z koryta bo przecież gdzie to tak mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie warto, a poza tym to gadam tak bo teraz jest tak modnie gadać.