Wpis z mikrobloga

Jeśli wam źle bo kiedyś popełniliście jakiś życiowy błąd to pamiętajcie że Eliot Page z własnej woli zrobił sobie operacje "zmiany" płci z kobiety na mężczyznę mając 155cm wzrostu i rozpiętość barków kobiety.

worst deal in the history of deals

#przegryw #blackpill #wzrost #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki #lgbt
o.....i - Jeśli wam źle bo kiedyś popełniliście jakiś życiowy błąd to pamiętajcie że ...

źródło: comment_1671362966ziYWE0dIYXW5j1n7W0tjNx.jpg

Pobierz
  • 49
@olaf_wolominski: Czytasz chyba mi w myślach bo chciałem o "nim" zrobić wpis.
Pamiętam że jak to się stało to prawacy o redpillowej mentalności nagle zaczęli dużo o tym pisać. Ciekawa sprawa bo słusznie mówili że się okaleczyła, ale zaczęli zwracać uwagę na to że teraz jest manletem... ale chwila moment, czy oni nie truli tyle lat że wzrost nie ma znaczenia? A przecież jako Elliot Page nadal ma grube miliony dzięki
@olaf_wolominski: jej/go życie jej/go sprawa, ale 100 razy bardziej wolałbym być chłopem w ciele baby (a ładnej, sławnej i bogatej to już całkiem) niż chłopem 150cm wzrostu, serio życie na poziomie nightmare

to już wtedy karłem lepiej być bo przynajmniej jest jasne rozgraniczenie i może zarobisz na swojej chorobie z odrobiną szczęścia a tak to ni w #!$%@? ni w oko
Warto dodać, że od czasu tranzycji nie dostał żadnej nowej roli w filmie.


@Tetsuya: I pewno nie dostanie. Bo kogo ma zagrać? W jakimś dramacie o transie? No dobra, to jeden jakiś niskobudżetowiec na który mało kto pójdzie. Ale kino to było zawsze męscy kolesie(tylko ta męskość różnie się objawiała: cichy twardziel z lat 70 jak Bronson czy Eastwood, sterydowiec w latach 80 jak Stallone czy Schwarzenegger, młodzieniec przystojniacha z problemami