Wpis z mikrobloga

Pracuję w Niemczech. I do pracy 2 miesiące temu przysłali nam nowego. Taka ciamajda i wysyłany do najprostszych prac żeby niczego nie zepsuł. Jak z kolegą zaczęliśmy dyskusje o obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych to wyszło że to wyborca PiS. Że on by chciał żeby nas wszystkich młodych wsadzić na 3 lata w kamasze żeby życia się nauczyć bo nam to za dobrze jest. No i zaczęła się kłótnia. Pytamy się go co on w takim układzie robi w DE skoro jego partia rządzi krajem już 2 kadencję. I czego to niby go wojsko nauczyło skoro nawet lasera nie potrafi obsłużyć, gniazdka zaznaczyć i plan odczytać (elektryk z uprawnieniami). Aż się czerwony zrobił. Już nie wspomnę że typ ani be ani me po Niemiecku i bez nas zginie w tydzień, co chwilę musimy mu coś tłumaczyć i pomagać. PiS'owcy chwalą ten plan ćwiczeń bo chcą nam młodym dowalić bo lubią młodym robić pod górkę i gnębić innych. Wpis dodaje ponownie bez pewnych tagów bo moderacja kasuje. #obowiazkowecwiczeniawojskowe #emigracja #niemcy
  • 26
Coś jest na rzeczy, bo ludzie co oglądają TVP to jacyś entuzjaści tych ćwiczeń, tylko brak im podstawowej wiedzy że biorą nawet na 90 dni, wypłaty czasem nawet nie zobaczysz i jak masz jdg to często śmierć firmy. Duże oczy robią i mówią że ktoś musi bronić państwa i to w konsystucji jest, a że PiS nie przestrzega jej to już ponoć inna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElectroNICK: Byłam dzisiaj na targu, kulturalny pan z mikrofonem zachęcał do składania podpisów pod wnioskiem o przywrócenie finansowania in vitro. Podawał wszystkie potrzebne argumenty, o tysiącach par niemogących zajść w ciążę, rozwiewał wątpliwości etyczne etc. Stanął przed nim stary dziod z laską, i krzyczał do niego z całych sił WYPIER ALAJ raz za razem, żeby go zagłuszyć. Trwało to jakieś dwadzieścia minut, potem była już moja kolej przy stoisku, kupiłam co
@ElectroNICK: PiSowcy chwalą PIS bo to idioci i nieudacznicy których ta partia wyniosła na piedestał. Tak jak ten twój współpracownik - gówno wie, gówno umie ale pierwszy do układania innym życia bo przecież swoje ogarnął tak doskonale że teraz musi narzucić swoje przekonania innym.