Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_Piotrek: Aż przypomina mi się jak jakiś Mirek wrzucił zdjęcie z imprezy mikołajkowej jak otrzymał prezent, a w komentarzach kto inny wrzucił zdjęcie z tej samej imprezy stojąc obok tamtego mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AtlantyQ: Nie kojarzę tej akcji. Ktoś coś? Jakieś linki?
Nie wiem czy ten post to jest jakaś prowokacja, ale widocznie nie wiesz po ile był prąd 10 lat temu oraz ile kosztowały wtedy panele. Instalacja w tamtym czasie w ogóle się nie finansowała bo czas spałacania wynosił chyba 25-30 lat. Pominę już fakt, że nie było możliwości "magazynowania" energii w sieci elektroenergetycznej, a baterie w takich instalacjach dopiero raczkowało.


@enterprize: prawda, ale to tylko dla zacofanej Polski - w Niemczech
@firyt: Pamiętam jak na elektrodzie w 2009 roku odradzali zakup procesora Intel Core 2 Quad, dlatego że większość aplikacji i tak korzysta z jednego wątku, więc procesor się nudzi. Lepiej kupić dwurdzeniowy a najlepiej to mieć Pentium 4 HT 3,20GHz a za zaoszczędzone pieniądze dołozyć ramu. Z resztą temat był wielokrotnie poruszany na forum. Użyj opcji szukaj. Temat zamykam.
skąd powrót od ongrida?


@Esseker352: Nie powrót, ja nie miałem ongrida, tylko OffGrida i zmieniłem na ongrida. Po prostu zbyt mało energii wykorzystanej było.

@cyberchosnek: @ervin9216: @mayek:
Tylko krowa nie zmienia zdania. Człowiek się uczy, poznaje inne punkty widzenia i w ten sposób kształtuje swoją opinię.

@volodia: @kipowrot: Z instytutu danych z dupy jak napisał @liczy_no_ze_niby_nie:

@Artur_w: @vlodek2532: @Rebeliant: Po prostu od