Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba otrzymałem najlepszy prezent, jaki sobie mogłem wymarzyć od lat.

Właśnie podpisałem umowę z zagraniczną firmą na ponad 5,5k funtów miesięcznie. Mieszkam w Polsce, więc tym bardziej wygryw, bo na rękę to ponad 25k miesięcznie wyjdzie (ʘʘ) Chyba pierwszy raz będę się cieszył ze słabego złotego.

Gurwa, to jest tyle kasy, że ciągle wydaje mi się że to jakiś sen i zaraz się obudzę.
Branża IT, ale nie programista
#wygryw #chwalesie #wychodzimyzprzegrywu
  • 243
  • Odpowiedz
@gharman: mam 640 euro dziennie + VAT. czyli wychodzi jakies 13-14k euro na miesiac i to jest stawka ok dla testera z takim expem jaki ja mam. mozna wiecej, ale ja robie full zdalnie i same manuale wiec naprawde jest ok

a reszta to pieke chleby jako hobby. i jak widac calkiem niezle mi to wychodzi bo naprawde mam z tego sporo frajdy i duza sprzedaz jak na produkcje domowa:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wafel93: moje kontrakty są hmmm 'wymagajace', dużo nerwów i stresów i generalnie zawsze w projekcie ejst taka #!$%@? że nic tylko się powiesić, a trzeba zrobić żeby było ok. Ja robię w automatyzacji, dc, infrastruktura, utrzymanie i rozwój. Na obecnym projekcie mam 3 dc i jakieś 15 tys maszyn do utrzymania, projekty plus support. Nie polecam, no ale płacą, Więc mi to ryba. Tak la ciekawostka, na obecną pozycje dostałem z
  • Odpowiedz
@seraph88: za to uwielbiam IT, ludzie w zwykłej pracy chwała się w dół, typu ja nawet 3k nie zarabiam i jeśli zarabiasz 4k to myślisz sobie ale mam nieźle i nie starasz się na więcej. A w IT, w IT zaebaiasz 20k zł, przydzi ktoś i mówi ja pracuję 2 lata mam 25k, zaraz przychodzi inny wykopek i mówi ja mam 20k euro na miesiąc ale to mało, i nawet jak
  • Odpowiedz