Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba otrzymałem najlepszy prezent, jaki sobie mogłem wymarzyć od lat.

Właśnie podpisałem umowę z zagraniczną firmą na ponad 5,5k funtów miesięcznie. Mieszkam w Polsce, więc tym bardziej wygryw, bo na rękę to ponad 25k miesięcznie wyjdzie (ʘʘ) Chyba pierwszy raz będę się cieszył ze słabego złotego.

Gurwa, to jest tyle kasy, że ciągle wydaje mi się że to jakiś sen i zaraz się obudzę.
Branża IT, ale nie programista
#wygryw #chwalesie #wychodzimyzprzegrywu
  • 243
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@seraph88: to tyle dam Ci znać, że Cie wykorzystują. Albo inaczej... na nastolatki kontrakcie bierz większą stawke. Jeśli teraz dają Xi 35/h to , wiedź ze 50/h to na luzie bierzesz. Jeszcze zależy od długości kontraktu ale miej to na uwadze że masz bardzo niska stawke godzinową, I nie powinno być problemem 50/h
@seraph88: gratulacje, to spory sukces! Czy masz jakieś plany co do tych pieniędzy? Chodzi mi o to, że często osoby które nagle robią x4 na pensji, albo gromadzą tą forsę na koncie bez pomysłu, albo wydają na głupoty - a super byłoby jakoś mądrze tym zarządzić tak żeby i przyoszczędzić i jakoś polepszyć jakoś swojego życia.
@Dietetyq: mam do ogarnięcia dom po swojej zmarłej mamie (sprawa spadkowa plus podział majątku i spłacenie pozostałych osób). Więc póki co mam w co ładować kasę.
Sprawy dobrze się potoczyły, bo ponad miesiąc temu zostawiłem chlanie więc mam nadzieję, że nie wydam na głupoty. Z szaleństw, to chyba kupie sobie wreszcie jakiś samochód, bo póki co nie potrzebny mi był z racji, że wszędzie mam blisko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyjechany: jasne, dawałem mu znać żeby miał swiadomosc. Jak nikt mu tego nie powie to może mu niepotrzebnie zbyt długo zejść żeby do tego samemu dojść;) a tak już będzie miał z tyłu głowy żeby kolejny kontrakt lepiej wynegocjować.