Wpis z mikrobloga

@keep_it_real: No właśnie tak mi się zdawało ze w neo również korzystałem z normalnego połączenia bo to coś ich to było G. Ale zamieszczając to miałem na myśli czasy jak na ISA montowało się modem i wdzwanialo na 0202122. Neo chyba było trochę później niż własny modem i wdzwanianie??? Już mieszają mi się fakty z racji czasu
@muak47: ta, dosc dlugo tak sie trzymalo i ogolnie jak obecnie przeszkoda i skokiem technologicznym przy wymaganiach gier sa karty graficzne tak przynajmniej do poziomu 512 ram to wlasnie skoki wymagan ramu w grach byly przelomowym momentem upgrejdu kompa :D
Po komentach to widze, ze moge sie cieszyc, ze bylem bananem i mialem w upc, a nie "dziecko neo" :v
@elLimon: pierwsza neo miała 640kb i była bez limitów pobierania kosztowała coś w okolicach 200 pln na miesiąc ale to wtedy było mega drogo, więc później tp zaoferowała neo 320kb z limitem za chyba 99 pln
@T0pi5: te kablowe modemy z upc były fajne, bo miały wyjście ethernet, co znacznie upraszczało sprawę :) zmusić debian linux żeby obsłużył modem sagem od neostrady to były dwa dni wyjęte z życiorysu :)