Wpis z mikrobloga

@gorzki99: ale robak xD jeszcze oburzony ze inni nie uważają ze praca to najwyższa wartość ludzka xD „szefie uprzejmie donoszę ze klepajro kichnął i wziął EL Quatro a ja po urwanej nodze tylko dzień na zwolnieniu byłem bo przecież mogłem skakać ja jednej nodze i lizać dupe szefa” xD
  • Odpowiedz
  • 6
@gorzki99 mentalność niewolnika.
Czyli jak szef nie da ci urlopu na okres wypowiedzenia to z podkulonym ogonem idziesz #!$%@?ć ten ostatnie trzy tygodnie?
Bo ja miałem taką sytuację. Mimo, że złożyłem wniosek o urlop, Janusz wielki #!$%@? pan ustnie potwierdził mi, urlop ja młody głupi byłem. Złożyłem wypowiedzenie na mieszkanie i wyszło tak, że ostatnie 3 tygodnie musiałbym busem dojeżdżać 1.5h codziennie do roboty

Jak tylko się o tym dowiedziałem od kierowniczki
  • Odpowiedz
@clickPLUS: nie strzępcie na niego klawiatury, z daleka widać że troll. Ta, 20 lat pracuje, akurat - a nick z 99 na końcu co jest pewną sugestią, w którym roku ten debil został wysrany na ten świat :D
  • Odpowiedz
@gorzki99 japa niewolniku xD jak ktoś miał wcześniej coś zaplanowane to elo @Klepajro Chłop wam właściwie napisał na początku tylko twardy fakt i go wyzywacie xd. Oczywiście, że to kierownik wyznacza grafik i zmiany i zgodnie z prawem może też nakazać nadgodziny, nie możesz ich odmówić albo możesz z konsekwencjami. Chyba, że to jakaś zleceniówka to wywalone. To jest tylko fakt, to, że Ty nie masz nadgodzin to Twoje szczęście, tez nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: nie chorujesz czy jak ostatnia #!$%@? niewolnik chodzisz i zarażasz ludzi? Bo wydźwięk jest jednoznaczny.

Ja często pracuje po godzinach, nad swoim biznesem a w pracy, jak chce, nigdy jeszcze nikt nie przymusił mnie do nadgodzin śmieciowy niewolniku.
  • Odpowiedz
@clickPLUS: @Entelechia: Ale co wy? Ciśniecie z kolesia, że mało chorował i nie brał L4?

Ja tam zawsze w robotach miałem fair relacje z szefami i nie miałem potrzeby nikogo dymać na L4, kasę czy cokolwiek. Zawsze dostawałem od nich wsparcie, zrozumienie, no i po prostu traktowaliśmy się jak ludzie, którzy chcą robić razem biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także musicie zrozumieć, że nie każdy pracuje
  • Odpowiedz