Wpis z mikrobloga

zgodnie z prawem można też wtedy wziąć l4


@Klepajro: uwielbiam p0lactwo.
I jak w tym kraju ma byc dobrze?

Ja ci pisze ze prawo dopuszcza nadgodziny - co wiecej - pracownik nie moze ich odmowic a ty wyskakujesz z L4.
Zenada.
  • Odpowiedz
japa niewolniku xD jak ktoś miał wcześniej coś zaplanowane to elo


@Klepajro: dziecko jak juz sie wyprowadzisz od mamusi i zaczniesz pracowac to zrozumiesz - wiec japa i elo.

Zarabiam wystarczajaco i jestem ostatnia osoba ktora bierze nadgodziny. Ale oceniam sytuacje i jak trzeba to biore.

Na L4 w blisko 20 letniej karierze bylem lacznie moze 3 miesiace. Z cego miesiac po blokadach w kolanie i miesiac po szyciu przedramienia. Mam
  • Odpowiedz
  • 259
@gorzki99 czyli dobrze napisałem. Jesteś niewolnikiem który nawet chory czy obolały idzie do roboty bo kto to widział xD
Ja sobie pracuje spokojnie, jak potrzebuje l4 nikt problemów nie robi, a dodam że siedzę na zdalce więc w twoim mózgu to w ogóle pewnie nie do pomyślenia jak brać zwolnienia na HO xD
  • Odpowiedz
Na L4 w blisko 20 letniej karierze bylem lacznie moze 3 miesiace. Z cego miesiac po blokadach w kolanie i miesiac po szyciu przedramienia. Mam resztki rigczu.


@gorzki99: i co, szef piątkę ci przybił chociaż? xD
  • Odpowiedz
Jesteś niewolnikiem który nawet chory czy obolały idzie do roboty bo kto to widział xD

Ja sobie pracuje spokojnie, jak potrzebuje l4 nikt problemów nie robi,


@Klepajro: Chory do roboty nie chodze.

Patrzaj panie niewolnik - jak ja potrzebuje wolne to po prostu nie przychodze (a wyplata sie nie zmienia). Potem odrobie. Nie musze brac lewego L4.
Wiec ja nie jestem niewonikiem a ty za to jestes sciemiaczem i pasozytem.
  • Odpowiedz
i co, szef piątkę ci przybił chociaż? xD


@Entelechia: Ktory? Bo juz ze 7 razy kladlem papiery.
W zadnym miejscu pracy nie planowalem L4. Te ktore wpadly byly poza kontrola.

I nigdy nie mialem z tego powodu problemow. Jak napisalem - mam resztki rigczu i nie lubie pasozytowac.
  • Odpowiedz
w sumie chciałbym mieć takiego pracownikami na zawołanie jak pies xD


@Klepajro: czego nie zrozumiales w stierdzeniu ze jak potrzebuje nie przyjsc to nie przychodze, nie muszac brac lewego L4? Popros kogos o wytlumaczenie.

Ale z drugiej strony to wole pracownika na zawolanie niz pasozyta sciemniajacego bo mu sie nie chce pracowac.

Komuna lvl motzno - wezme se planowane L4 bo do pracy trza chodzic. A pracodawca niech placi.
  • Odpowiedz