Wpis z mikrobloga

@KoszernyChomik: Dokładnie, miał do tego prawo, przecież wiadomo, że wszystko się kręci wokół niego.
Świetny piłkarz, niestety żaden lider, a kibice i dziennikarze i ogółem wszyscy na siłę robili go z niego, przez co jest jak jest.
Najgorsze jest to, że jak skończy karierę to zrobią z niego kolejnego działacza z przerośniętym ego, który #!$%@? zmieni, bo wszystko będzie wiedział najlepiej i winił wszystkich dookoła, przykład Bońka.
Spójrzmy na Anglików, Kane
  • Odpowiedz
Spójrzmy na Anglików, Kane grał świetnie, robił robote, wystarczyła wczorajsza jedenastka i jest jechany w kraju.

0 litości


@azurro:

To tylko świadczy o zidioceniu Anglików.

Lewandowski pojechał reprezentować nasz kraj, zarabia na tym ogromne pieniądze, ja na jego miejscu byłbym załamany po takiej grze, paliłbym się ze wstydu i raczej myślał o końcu kariery


Ogromne pieniądze to on zarabia w klubie. I niby czemu miałby kończyć teraz karierę? xD
  • Odpowiedz
@azurro: Kończyć karierę, bo po prawie 40 latach wyszliśmy z grupy na mś XD

A on jest obrażony na cały świat

A ma pan dowód?
W sumie to pierwszy raz widzę, żeby ktoś chciał #!$%@?ć Lewego z repry. Kogo byś na napastnika dał?
  • Odpowiedz
@Yolanty: Świderski nie dostaje szans, a mam czutke, że strzelałby więcej. Nasi przeciwnicy łatwo rozszyfrowują taktykę opartą o Lewego, a on jest moim zdaniem mało kreatywny, sam nie stwarza sytuacji, a przy dobrym kryciu nie tworzy okazji.
Jest to z mojej strony #!$%@? janusza, ale powiedz co takiego zmienił Lewy w naszej reprezantacji? Jakie wyniki ponad stan dzięki niemu osiągnęliśmy?
Ja wiem, że to powinno działać, ale skoro nie działa to
  • Odpowiedz
Anglicy są idiotami, bo wymagają czegoś od typa któremu płacą? Gra w angielskiej kadrze to dla Kane'a przywilej i daje sobie ręke uciąć, że jest na siebie bardziej #!$%@? niż ci zidiociali anglicy.


@azurro:

Przecież żaden piłkarz nie ma 100% skuteczności w rzutach karnych. Rozumiem jakby go #!$%@? za dostanie czerwonej kartki, ale za przestrzelonego karniaczka?

A Lewandowski zarabia na kadrze i to grubo, ilu Polaków oglądało jego gre w bayernie?
  • Odpowiedz
@azurro: A czy ja coś mówiłem przeciwko duetowi Świderski- Lewy? To nie wina Lewego, że selekcjonerzy boją się oprzeć grę na kimś innym niż Lewy, gdzie jestem przekonany, że Lewy byłby w takiej sytuacji bardziej skuteczny niż teraz.
  • Odpowiedz
@falden: 5-10 lat temu wyciągał więcej z umów sponsorskich w pl niż z gry w Bayernie, bo tam wcale tak kosmicznie nie zarabiał. Ciekawe czemu tak długo trzymał się ligi niemieckiej? Mógł iść do mocniejszej ligi, zarobić więcej, trzymał się jednak de, bo tam wiedział, że nastrzela bramek z leszczami kręcąc liczby, to przekładało się na popularność w pl, gdzie czekali sponsorzy, więc ostatecznie hajs się zgadzał.
Istniała reprezentacja przed Robertem,
  • Odpowiedz
Niczego nie wygrał, żadne różnicy nie zrobił, nie wykręcił wyników ponad stan,


@azurro: Lewandowski był dwukrotnie najlepszym strzelcem kwalifikacji do dużych turniejów. Bez niego raczej nie byłoby awansów do dwóch lub trzech turniejów, a już na pewno nie byłoby ćwierćfinału Euro 2016 (strzelił tylko jednego gola, ale robił sporo miejsca Milikowi i pomocnikom, bo koncentrowała się na nim obrona rywala).

Nawet na ostatnim turnieju pomimo średniej formy i defensywnego stylu gry
  • Odpowiedz
@falden: Ciężko żeby gracze którzy nie grają przebili gracza, który gra, na turnieje awansowaliśmy też przed nim i to grając takimi asami jak bronowicki, skład papy i węgla potrafił awansować. Awans i wyniki to nam robił np Glik. Królem strzelców był, bo strzela każdego karnego, każde podanie jest do niego i laga na lewego to jedyne co Polscy selekcjonerzy mają do zaoferowania, nie chce mi sie grzebać, ale mógłbym się założyć,
  • Odpowiedz