Wpis z mikrobloga

szkoda że nie spróbował sił za granicą


@Adzal: To przemyślana, stabilna kariera. Cały czas na miejscu, w środowisku zna wszystkich. Po zakończeniu może przebierać w ofertach pracy od klubów/ligii. Może kontrakty trochę mniejsze niż jakby wyjechał do włoch czy rosji ale za to stabilnie i z ciągłością. A wyjeżdżając nie ma się pewności ile się tam pogra. Podoba mi się taki sposób. Myślę że Mariusz po zakończonej karierze wystrzeli w nowym
Najlepszy atakujący w Polsce, szkoda że nie spróbował sił za granicą.


@Adzal: i to jest jedyna skaza na jego wizerunku. Wiele osób tego nie rozumie ale żyjemy w PL a tu wiele spraw przerasta rodaków.
@banan5005: Pamiętam doskonale fragment z autobiografii Zagumnego gdzie pisał: "w pluslidze na przestrzeni lat zmieniali się zawodnicy, trenerzy, sponsorzy, kluby, zarządy, ale nie zmieniało się jedno - Mariusz Wlazły dominujący i demolujący w ataku i za każdym razem pozbywający mnie tytułu Mistrza Polski".Co tu dużo mówić, człowiek legenda. Jakiś czas temu odkopałem nagranie za dzieciaka, gdzie pytano mnie kim chce zostać w przyszłości, odpowiedź była krótka: "Mariuszem Wlazłym ( ͡°