Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Tak tak normiku, wszedłem z ciekawości na twój profil, całymi dniami na wypoku z piwnicy nadajesz,co cię to obchodzi po co mi to jak i tak nie chcesz mi pomóc ogarnąć ,ja jeśli bym mógł komuś pomóc ,miałbym wiedze to bezinteresownie bym pomógł,tak jak to zrobili kilka osób na priv,a ty marnujesz czas na ciśnięcie obcej osobie od sterydiarzy,skąd wgl taka myśl że jestem sterydziarzem ?
@PiersiowkaPelnaZiol: wydaje mi się że użyłem odpowiednich zwrotów grzecznosciowych,przywitałem się ,z góry podziękowałem za pomoc,więc do tego nie powinieneś się przywalac

Co? Brałeś Meldonium ? Jesteś okropnym Sterydziarzem ,powiedzieć ci coś fajnego cienka granica jest między lekiem,narkotykiem a sterydem wszystko zależy od perspektywy i od tego czy masz zamknięty umysł.

Idąc twoim tokiem myślenia ,stygmatyzując ludzi bez żadnego namysłu,dzieci na ADHD leczone lekami na bazie sóli amfetaminy lekiem aderall są narkomani,albo
@hardcore1: niech ci bedzie jestem okropny sterydiarzem, ps adderal też brałem za młodości, ale trafiłeś XD.

#!$%@?łem się bez celu, wkurza mnie spamowanie tagami, tag boks jest od boksu nie od pytania o środki dopingujące to tyle w moim odczuciu, tagując dyscypliny sportowe pomyślałem że jesteś sterydziarzem proste.

Pozdro, nie zaprzątaj sobie mną głowy ;)
@hardcore1: Bez recepty, można było przewieźć kilka opakowań. Bez problemu do ogarnięcia z kimś kto jeździ regularnie za wschodnia granicę, jeżeli jest na stanie w aptekach. Z tym, że mówię, to było 4 lata temu.
@bdm_bq: właśnie kurde nie mam żadnego koleżki co jeździ,ale no chyba tak jak mówisz taka opcja by była najlepsza,chyba że ktoś może zna jakieś ukraińskie apteki co da się zamówić z wysyłką do pl