Wpis z mikrobloga

Bo szef każe i nie rozumie coś takiego jak życie rodzinne, "przecież masz żonę"


@taktoto: Jak się jest starym dzbanem którego wychowano na posłuszny podnóżek to tak ma. Młodsi bardziej się na szczęście buntują dlatego nie lubią nas janusze na rynku pracy.
a po co faceci wala nadgodziny na etacie? xD


@nairoht: Nie wiem #!$%@?, żeby utrzymać rodzinę, mieć dłuższy okres składkowy.... No nie wiem. Pewnie lubią i za darmo robią nadgodziny...

Jak inwestowanie wlasnego czasu w jdg rozumiem tak w etat?


@nairoht: no nie wiem, ale wiem jakie są efekty:

W Polsce kobiety stanowią tylko 15 proc. wyższej kadry zarządzającej
No nie wiem. Pewnie lubią i za darmo robią nadgodziny...


@staryhaliny: zdziwiłby się że w wielu przypadkach a i owszem bo są cymbałami, wklejasz jakiś wykres z dupy wzięty #!$%@? wie skąd, jakiej grupy to się odnosi, ile osób było przypytanych w jakim wieku, w jakich zawodach i kreujesz jakąś #!$%@?ą narrację.
@nairoht: tu masz źródełko:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Przedsiebiorcy-pracuja-o-6-godzin-dluzej-niz-osoby-na-etacie-8452583.html

„Raport z badania ludności w wieku 18-69 lat” przygotowany w ramach projektu Bilans Kapitału Ludzkiego.

Projekt Bilans Kapitału Ludzkiego realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Uniwersytet Jagielloński. Raport podsumowuje wyniki badań prowadzonych na przełomie 2021 i 2022 r. pośród osób dorosłych w wieku 18-69 lat.
@nairoht: no bo easy money mają, zwykle nie robią nic poza byciem tam, do domu niespieszno bo może toksyczna kobieta, dzieci do opieki, a tak 150% godzinowki się nabije, czasem trzeba przycisnąć, a to przecież facet musi #!$%@? na kredyty