Wpis z mikrobloga

Nowy PR :) Tym razem w sile ŚCISKU :) Dzisiaj udało się zamknąć Captain of Crush no. 3.

Podobno to jest już elitarny poziom ścisku... no nie wiem jakoś za łatwe to było.

Rok temu kupiłem sobie "profesjonalny" zestaw ściskaczy ale takich no name, gdzie doszedłem do zamykania 300lbs na wiele powtórzeń...
Ale poczytałem że takie ściskacze to gówna, a standard to oryginalne Captain of Crush które są dużo trudniejsze. Więc jakiś czas temu kupiłem je i rzeczywiście dużo trudniejsze w ściśnięciu ale i tak trenując sporadycznie bo 1-2 razy w miesiącu, dzisiaj zamknąłem CoC numer 3.

Bawił się ktoś w to? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi ściskaczami

#silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Nowy PR :) Tym razem w sile ŚCISKU :) Dzisiaj udało się zamknąć Captain...

źródło: comment_1670417429OAjS9KCXKVl248z3Pgx9TM.jpg

Pobierz
  • 32
akie to podejścia? co zrobiłeś źle?


@bdm_bq: Wiele z tego opisywałem :) Ciągłę zmiany techniki szczególnie wyciskania. Próby treningu tylko w sprzecie do siadów przez X miesięcy, żeby zorientować się że siad tylko spadł (Po czasie zrozumiałem że była to mogłoby się udać ale musiałbym zwiększyć znacząco objętość pewnych asyst)
Ciągłe modyfikowanie dynamic effort upper i lower, sprawdzanie różnych metod, doboru obciążeń etc.
Różne układy planu, różna ilość dni treningowych. Różny/zły
traktujesz to jako osobny trening i jakoś jedziesz na serie, np. rozgrzewka na 1.5, serie właściwa 2.5 5x10 i PR na 3? Niepeły zakres, negatywy xD? Czy raczej można siedząc przed TV ściskać na pałę i po jakimś czasie próbować z kolejnym?


@NieRozumiemIronii: Najczęściej w dni treningowe upper, jak już zrobię główny trening i zostanie trochę sił na np biceps to po tym wrzucam właśnie ściskacze. I robię właściwie losowo :P