Wpis z mikrobloga

Nowy PR :) Tym razem w sile ŚCISKU :) Dzisiaj udało się zamknąć Captain of Crush no. 3.

Podobno to jest już elitarny poziom ścisku... no nie wiem jakoś za łatwe to było.

Rok temu kupiłem sobie "profesjonalny" zestaw ściskaczy ale takich no name, gdzie doszedłem do zamykania 300lbs na wiele powtórzeń...
Ale poczytałem że takie ściskacze to gówna, a standard to oryginalne Captain of Crush które są dużo trudniejsze. Więc jakiś czas temu kupiłem je i rzeczywiście dużo trudniejsze w ściśnięciu ale i tak trenując sporadycznie bo 1-2 razy w miesiącu, dzisiaj zamknąłem CoC numer 3.

Bawił się ktoś w to? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi ściskaczami

#silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Nowy PR :) Tym razem w sile ŚCISKU :) Dzisiaj udało się zamknąć Captain...

źródło: comment_1670417429OAjS9KCXKVl248z3Pgx9TM.jpg

Pobierz
  • 32
@IntruderXXL: Nie wiem czy od początku śledzisz, ale chłop zaczął z wielkimi planami i ambicjami, życzyłem mu powodzenia ale jednocześnie ostrzegałem, że chce za szybko, że treningowo wygląda to słabo, że robi wiele rzeczy źle, że to co robi doprowadzi do kontuzji, że to trzeba spokojnie i nie można tego robić tak jak on robi... Czas minął, chłop został WRAKIEM, założonych wyników nie zrobił, nie może progresować w bojach, ma kontuzje
Od ponad dwóch lat te sprawy masz?


@Darksed: Skończmy z tymi twoimi FARMAZONAMI. W grudniu 2019 robiłem 895kg... Teraz mamy grudzień 2022 - Najlepsze lifty dają mi 927,5kg.... 32,5kg PROGRESU przez te 3 lata. + wiele progresu w pobocznych bojach, progresu którego nie miałem jeszcze szansy przełożyć na podstawowe boje (150kg w strict ohp strojąc, czy 220kg w floor press).

A przez ten okres eksperymentowałem z treningiem próbowałem wielu sposobów i
32,5kg PROGRESU przez te 3 lata.


@IntruderXXL: Zatrważające ~11kg rocznie przy poświęceniu życia, zdrowia i czasu, wykorzystując "najlepszą" metodę treningową.

Po trzecie ile naturalnie miałbym dodawać? 50kg? 100kg W ROK!?


Rok wcześniej dodałeś 120kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rok wcześniej dodałeś 120kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Na tym polega ta metoda :) Siły nie buduje się LINIOWO. A jeszcze rok wcześniej dodałem chyba 30kg? No jakoś mało.
Po prostu w ten jeden rok wszystko zaskoczyło, "zrealizowałem" zbudowaną siłą, przełożyłem ją na boje. I dlatego tak ten wynik wzrósł przez ten okres.
Potem zacząłem mocno eksperymentować, sprawdzać bardzo "ekstremalne" podejścia, które nie do końca okazały