Wpis z mikrobloga

@kluskizserem ja zawsze przed zakupem przeglądam najpopularniejsze produkty u sprzedawcy i coś dorzucam do koszyka. Wczoraj np. Chciałem se kupić jakąś kapuczine na próbę, nabrałem jej za 55 zł. Dodatkowo wleciało za drugie tyle jakichś żelek i ciastek na próbę. I uwaga puree ziemniaczane instant. Przecież ja #!$%@? nawet nie przepadam za świeżym puree, choroba...
a słyszałem że ludzie potrafią zamówić 5 szt. Żeby wbiło smarta a potem robią zwrot pozostałych 4 szt. XD


@KranikSpolski: mam troche mieszane uczucia co do tej metody. Z jednej strony to nie jest jakas nielegalna praktyka - w praktyce moge kupic 5 szkiel na telefon i zwrocic 4. Czy allegro smart bedzie przez to drozec, zabronia mi zwracac za darmo itd? Nie wierze ze by nie drozalo, a allegro i
@kluskizserem: tak, sortuje po najbardziej popularnych. I tak na przykład weszłam w posiadanie paletki do zabijania much i komarów za 9 ziko chyba, która wali niewielkim prądem z baterii. Może i mało humanitarne ale ile mi to much złapało, to raid się chowa.