Wpis z mikrobloga

Czy wy też tak macie że siedzicie na allegro i szukacie u różnych sprzedawców mających to, co chcecie, czegoś innego, co wam się przyda żeby dobić do smarta? Mam wrażenie że wymyka mi się to spod kontroli xDD spędzam nad tym zbyt wiele czasu ale cebula mocno
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz to już w ogóle limity podnoszą. Ciekawe jak ceny będą się zmieniać w związku z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kluskizserem:
Nie mam, miałem Smarta przez ten darmowy okres i może z 2 coś tam zamówiłem. Kompletnie mi nie odpowiada taka oferta gdzie muszę coś dobierać żeby mieć za darmo dostawę, człowiek traci czas na szukanie pierdół, i jeszcze pieniądze na nie. Odkąd jest Amazon Prime za 50zł, wszystko zamawiam tam. Nawet bzdurę za 5zł mi darmowo wyślą do Paczkomatu. To jest cywilizacja i RIGCZ, a na Allegro jak w
  • Odpowiedz
  • 2
@kluskizserem też tak robię pewnie sporo osób też tak ma, natomiast polecam na stronie jest opcja wyszukaj wielu, szkoda że chyba nie ma tego w aplikacji
  • Odpowiedz
  • 3
Czy wy też tak macie że siedzicie na allegro i szukacie u różnych sprzedawców mających to, co chcecie, czegoś innego, co wam się przyda żeby dobić do smarta? Mam wrażenie że wymyka mi się to spod kontroli xDD spędzam nad tym zbyt wiele czasu ale cebula mocno


@kluskizserem Nie lubię amazona. Ale od kiedy odkryłem, że z ich abonamentem chyba nie ma limitu zakupów aby mieć za darmo przesyłkę to mam
  • Odpowiedz
  • 4
@kluskizserem: bierzesz cokolwiek i zwracasz

Co za rak XD
A potem jojczenie, że allegro podnosi ceny smarta albo sprzedawcy muszą podbić marże, żeby im się opłacało.

@MaNiEk1 Po to jest limit tych 40 zł aby konsumenta skłonić do kupna czegoś czego nie potrzebuje aby tylko dobić do 40zl
Jeśli ktoś potem poświęca czas aby zwrócić towar to tylko jego sprawa. Cena smarta jest zależna tylko od cen usług kurierskich.
  • Odpowiedz
@kluskizserem: Najpierw patrzę co ma ten, u którego chcę kupić i czy mi się to przyda. Jak nie no to kupuję od kogoś, kto ma taką cenę, że łapie się na smarta. Oczywiście bez przesady, ostatnio zamawiałam sobie sznurówki i kosztowały poniżej 10 zł, więc taniej zapłacić za przesyłkę niż dobijać do 40 zł xD
  • Odpowiedz
@kluskizserem: Funkcja "znajdź sprzedawcę u którego ten koszyk produktów wyjdzie najtaniej" rozwiązałaby sprawę, ale jej wdrożenie to jakiś kosmos. Głównie przez parowanie produktów, bo nadal ten sam produkt występuje w wielu ofertach niestety.
  • Odpowiedz