Wpis z mikrobloga

@zackson: Zgadzam się. Gra w Barcelonie na ataku ale taki ronaldinho sam potrafił zdobyć gola a lewy ma wynik jak gra w dobrej drużynie. Nie wiem czy zauważyliście ale w meczu z Francją w drugiej połowie zwyczajnie go nie było
@Ballo no szkoda, że od razu nie podałeś ile strzelił w ostatnich 5 latach. Napisałem wyraźnie, że "od ponad miesiąca", odkąd oficjalnie Barca odpadła z LM to w 5 meczach strzelił tylko 1 gola, 0 asyst, nietrafiony karny, czerwona kartka, która skończyła się jeszcze dodatkowym zawieszeniem, słabe oceny, nawet za ten mecz, w którym strzelił tego 1 gola, rzeczywiście nie ma żadnego problemu.
Tak to jest jak dzieci narobi a potem odjeżdża myślami bo pojawiają się pierwsze problemy.
Natury nie oszukasz, jak dziecko ma problemy to nie da się zostać myślami na boisku.
przecież żaden pojedynczy piłkarz, nieważne jak dobry, w naszej reprezentacji indywidualnie nic nie zdziała. Każdy przeciwnik miał zakodowane, że dwóch obrońców ma Lewego schować do kieszeni to zneutralizuje największe zagrożenie. Lewandowski co chwilę cofał się na wlasną połowę po piłkę albo dostawał lage gdzie był całkowicie osamotniony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zackson: Zgadzam się. Gra w Barcelonie na ataku ale taki ronaldinho sam potrafił zdobyć gola a lewy ma wynik jak gra w dobrej drużynie. Nie wiem czy zauważyliście ale w meczu z Francją w drugiej połowie zwyczajnie go nie było


@Artic: jprd xD

Ronaldinho w swoim sezonie życia 2005-06 strzelił 26 goli w 45 meczach. Lewy ma na tę chwilę 18 goli w 19 meczach, typie xD i jest w