Wpis z mikrobloga

Pozwolę się podzielić swoim zdaniem na temat SII. Jak dla mnie cała sprawa to farsa i próba wykorzystania luki w prawie do zainstalowania w firmie lewackiej kasty której nie można ruszyć nawet jeśli są low-performerami. Upublicznienia całej sprawy i prywatnej korespondencji nawet nie komentuję ale niestety dla sprawcy zakończy się to wilczym biletem w branży.

Jestem wolnościowcem i dlatego uważam że pan Gregory który stworzył firmę od zera ma prawo zatrudniać oraz zwalniać kogo chce oraz podziwiam go za szybką reakcję na próbę destabilizacji firmy. Jest mi wręcz wstyd w imieniu polaków że spotkało go w polsce takie coś, zwłaszcza że wiemy jak trudno prowadzi się u nas firmę.

Kiedy ja zaczynałem pracę zawodową to po 6 miesiącach nawet głupio mi było prosić o podwyżkę a co dopiero zakładać jakiś związek zawodowy który w branży IT nie jest potrzebny.

Przypomnę tylko że:
- SII od 8 lat jest pracodawcą roku w elitarnym rankingu Best Place To Work
- Zapewnia swoim pracownikom work life balance oraz konkurencyjne wynagrodzenia
- Zapewnia pracownikom udział w eventach firmowych, wyjazdy integracyjne oraz bonusy świąteczne
- Zapewnia pracownikom najlepsze benefity na rynku w tym kartę multisport, pakiety medyczne oraz owoce w biurze
- Wspomaga pracowników w ich pasjach - słyszałem że sfinansowali komuś rajd motorem po australii co kosztowało ich prawie 500k

#muremzasii #sii #pracait #programista15k
Viado - Pozwolę się podzielić swoim zdaniem na temat SII. Jak dla mnie cała sprawa to...

źródło: comment_16698853501cDpSKC9FZwRdbsXfWHP1z.jpg

Pobierz
  • 54
@liskowaty: Raczej niedoskonałości prawa, że sie takim eufemizmem posłużę. IT to silny rynek pracownika bez monopoli naturalnych. Po co tam ZZ? Chyba tylko dla kulawych lisków, którzy się cudem przez proces rekrutacji przecisnęli.
Przypomnę tylko że:

- Rosmann od 8 lat jest pracodawcą roku w elitarnym rankingu Best Place To Work

- Zapewnia swoim pracownikom work life balance oraz konkurencyjne wynagrodzenia

- Zapewnia pracownikom udział w eventach firmowych, wyjazdy integracyjne oraz bonusy świąteczne

- Zapewnia pracownikom najlepsze benefity na rynku w tym kartę multisport, pakiety medyczne oraz owoce w biurze


@Viado: Fixed ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Viado: nienajgorszy bait, ale z tym: "Jest mi wręcz wstyd w imieniu polaków że spotkało go w polsce takie coś" to przesadziłeś, aż muszę skomentować xD

Chłop przyjechał z Francji z 30 tys. euro i dzięki Polakom i naszemu krajowi zarobił miliony dla siebie i Sii France, a ty go będziesz przepraszał xD No bohater, dobry pan daje pracę i nawet płaci, ale untermensche muszą znać swoje miejsce co nie
Jestem wolnościowcem i dlatego uważam że pan Gregory który stworzył firmę od zera ma prawo zatrudniać oraz zwalniać kogo chce oraz podziwiam go za szybką reakcję na próbę destabilizacji firmy. Jest mi wręcz wstyd w imieniu polaków że spotkało go w polsce takie coś, zwłaszcza że wiemy jak trudno prowadzi się u nas firmę.


@Viado: jesteś wolnościowcem, dlatego nie interesują Cię Twoje prawa?

SII od 8 lat jest pracodawcą roku w
@Viado: więc mowisz że w konkursie za uczestnictwo w którym się płaci a wygrywa się dzięki aktywności pracowników, wygrywa ta firma która lepiej rozglosi po komunikatorach 'głosujcie na nas' i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością? Pytam bo od trzech dni pracownicy Sii chwalą się tym, że firma wygrywa konkursy, ale nie tym że wszyscy są traktowani jak ludzie XD
@Viado: plebiscyt best place to work powinno się nazywać "best corpo to work". Work-life-balance XDD kolejny wysryw, który ktoś wmówił pracownikom. work life balance to się nazywa 8 godzin i do domu? A na umowie 40h w tygodniu?

Eventy firmowe, wyjazdy integracyjne i bonusy świąteczne to w zasadzie standard nawet w najgorszym kołchozie. To takie mydlenie oczu - podwyżki nie ma bo kryzys, ale dojebmy grubą imprezę teamspirit i te sprawy...
Kiedy ja zaczynałem pracę zawodową to po 6 miesiącach nawet głupio mi było prosić o podwyżkę


@Viado: ja w pierwszej pracy prosiłem po 3 miesiącach o podwyżkę i dostałem. No ale nie wszyscy są ambitni i umieją bić się o swoje.
@Viado: 2500 na rękę jako it support to nie jest konkurencyjne wynagrodzenie. Programiści moze i maja tam dobrze ale CEO od lat odpierdziela takie akcje :) i kto tam pracował ten w cyrku się nie śmieje