Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny: mnie ogolnie znudzilo bycie programista. Ile mozna robic c-----e projekty klientow? A do tego klient zazwyczaj gowno wie, a pozniej wstyd do protfolio dac live podglad bo gowien nawstawiaja. Po X latach sie perspektywa zmienia.
  • Odpowiedz
@konrad1: i tak cale dnie mam wolne bo myslenie to zupelnie inny schemat pracy i to co trzeba robie np podczas gotowania obiadu, spaceru z psem itd wiec aktualnie czuje jakbym w ogole nie pracowal.
  • Odpowiedz
@konrad1: mam 30 lat wiec chyba nie tak zle poszlo ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieki. Dodam ze nie mam studiow, jakbym mial to na pewno nie bylbym w tym miejscu co dzis. Raczej sporo w tyle. Ogolnie nikt mnie o brak wyzszego nie podejrzewa; ew. zdarzaja sie pytania jakie kierunki skonczylem
  • Odpowiedz
@93michu93: nie do konca rozumiem bo nigdzie nie mowilem ze zarabialem malo jako programista. Po Prostu dyrektorzy w dobrych firmach zarabiaja wiecej niz programista i nie ma zadnego spinania d--y z deadline c-------o projektu klienta. Dla niektorych 15-20k zarobkow to rzecz nieosiagalna a dla niektorych przedbiegi ;)
  • Odpowiedz
@brakloginuf: znam jedna osobe, ktora sie przebranzowila na IT, zalapala robote jako junior i tak siedzi juz X lat. Jak ktos wczesniej zarabial 3k, a dostal 5-6 to jest przepasc i zlapanie Pana Boga za nogi
  • Odpowiedz