Wpis z mikrobloga

Jeśli kiedyś wam przyjdzie do głowy myśl, że marnujecie swój czas na pierdoły to pomyślcie, że >40 letni facet poświęcił wczoraj 10h na #!$%@? prawie 100 komentarzy pod wpisem osoby, którą ma na czarno



#stivo75 #neuropa #bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #stivocontent
Pobierz
źródło: comment_1669713300AWyxG7S3bMqRktmsYBMGEd.jpg
  • 349
Dalej dupa piecze że ktoś zarabia więcej niż ty


@Stivo75: tyle że deklaracje o zarobkach są tylko i wyłącznie twoje a tobie nikt nie wierzy, straciłeś wszelką wiarygodność. Więc odpowiadam na powyższe że nikogo dupa nie piecze choć właśnie w dupie wszyscy mają twoje kłamstwa.
@Kryspin013: klikło mi się nie to co chciałem i usunąłem komentarz, dzięki za refleks :D

Po za tym z 10 razy tu się przechwalał jaki on bogaty nie jest XD


Dalej 15k czy już jest więcej? XD
@Stivo75: Dostajesz dziś piątkę, bardzo grzecznie jak małpki cały dzień sobie odpisujecie marnując cały dzień. Uważam że godnie reprezentujecie ten cyrk zwany wykop.pl. Jutro musicie też wyrobić minimum 100 komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę skakać tak jak zagrają, @Kryspin013: uruchomił już protokół którego nie da się zakończyć.
Szykuj się do bieda roboty za bieda pensję studenciku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Stivo75: XDDDD.
Ty za to na zasiłku musisz siedzieć, jak będziesz tydzień siedział i pisał do typa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kicend: masz wielkie i kruche ego. Wystarczy raz ci coś napisać lata temu i ciągle to mi przypominasz. Musiało ciebie coś strasznie zaboleć. Co ci napisałem? Że masz kwiaty brzydkie w domu? Rower brzydki? Kapcie w panterkę?
Pewnie memy z PHP jeszcze na długi czas pozostaną w mainstreamie, ale wbrew pozorom są one szkodliwe, gdyż mogą sugerować, że PHP do niczego się nie nadaje, co nie jest prawdą. Spoko ekosystem, stabilne rozwiązania, bardziej przemyślany rozwój języka (nie pakowanie na siłę niepotrzebnych features), jasne przeznaczenie. Ciągłe narzekanie mija się z celem, gdyż dowolnej technologii można zarzucić cokolwiek.