Wpis z mikrobloga

Jeśli kiedyś wam przyjdzie do głowy myśl, że marnujecie swój czas na pierdoły to pomyślcie, że >40 letni facet poświęcił wczoraj 10h na #!$%@? prawie 100 komentarzy pod wpisem osoby, którą ma na czarno



#stivo75 #neuropa #bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #stivocontent
źródło: comment_1669713300AWyxG7S3bMqRktmsYBMGEd.jpg
  • 349
@jankes83: Ty to jesteś niezły dzban. Wklejasz screen bez mojego nicka. Ale ty jesteś oświecony i nie potrzebujesz dowodów żadnych że to ja pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty nie musisz nikomu nic udowadniać.
jakby mieszkał z kimś to by miał czas wyzywać się z gówniarzerią na wypoku?


@Kryspin013: On ma tyle pieniędzy że jedną wypłatą może kupić cały wykop a ty jedyne pieniądze jakie masz to jak na ulicy pan @Stivo75 rzuci jednego grosika to na kolanach byś zbierał taka prawda - Pan @Stivo75 to człowiek sukcesu a Ty hehehehe chlip chlip chlip do mamusi żeby dała na czekoladke najtańszą z biedronki.
@Kryspin013: i ponownie wjazd na rodzinę studencika zazdrośnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty się nie zmienisz nidgy. Będziesz żył moim życiem do końca swoich dni i w końcu się obudzisz któregoś dnia, spojrzysz na wykop i powiesz
- #!$%@?łem 20 tysięcy wpisów o stivo i nic nie osiągnąłem w życiu

Smutny człowiek z ciebie. Pokażę ci teraz mądrość którą weź sobie do serca.
Od dzisiaj nie odpowiem