Wpis z mikrobloga

Jeśli kiedyś wam przyjdzie do głowy myśl, że marnujecie swój czas na pierdoły to pomyślcie, że >40 letni facet poświęcił wczoraj 10h na #!$%@? prawie 100 komentarzy pod wpisem osoby, którą ma na czarno



#stivo75 #neuropa #bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #stivocontent
Kryspin013 - Jeśli kiedyś wam przyjdzie do głowy myśl, że marnujecie swój czas na pie...

źródło: comment_1669713300AWyxG7S3bMqRktmsYBMGEd.jpg

Pobierz
  • 349
@Kryspin013: Cały ten syf jest z twojego powodu, a właściwie z powodu twoich zaburzeń psychicznych na tle tego, że ktoś może zarabiać więcej niż ty. Spójrz prawdzie w oczy i pójdź w końcu do specjalisty. W Amazonie macie tam lekarza? Korzystaj.
@Kryspin013: nie, ty musisz żyć moim życiem studenciku, bo sraczki dostaniesz jak ci przestane odpisywać.


@Stivo75: ale to ty mnie wołasz co chwilę. Nawet jak mnie nie było przez kilka godzin przy kompie to miałem #!$%@? kilkanaście powiadomień od ciebie i w komentach i na priv XD

Ale muzę cię pochwalić bo dzisiaj o dziwo jak wstałem rano to miałem tylko 2-3 powiadomienia od ciebie xD
@Krs90: No stary, dokładnie. Ale @Kryspin013 nie może tego znieść i szuka na mnie haków nawet w komentarzach z przed 8 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinienem zadzwonić do Amazonu do Świebodzina i poprosić i kontakt z jego przełożonym aby ktoś go zbadał? Bo to może być poważna choroba psychiczna takie zachowanie.