Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: ale to tylko ostatni kawałek rozmowy, trzeba było wrzucić całość bo niektóre elementy są ciekawe.

Być może SII jest Januszem i liczy na wyzysk i dlatego zwolnił lidera związku zawodowego - tego nie wiem. Ale patrząc z innej strony związki zawodowe to rak, zwolnienie kogoś w związku jest mega trudne a mogą pozwalać sobie na wiele. Nic dobrego z nich nie wynika i tutaj gość ma rację, zbyt pro pracowniczy
Zwykły Razemek z krótkimi rączkami do pracy. Związki zawodowe powstały po to, żeby bronić praw uciskanych pracowników, a tutaj typo ledwo po pół roku się pruje. To nic, że w firmie atmosfera spoko, benefity, imprezy, branża jedna z najlepiej zarabiających w kraju, a wypłąta wypłacana na czas.

MAŁO ja chcę więcej, typowo roszczeniowe podejśćie "daj daj daj" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie pracuję tam od ponad 7 lat,
@perfumowyswir: kiedys bylem na jakiejs rozmowie w innej firmie, ale uderzyło mnie to jak bardzo panoszył sie HR - jakby myślał, że jest najważniejszy na świecie. Do tego widoczna kultura zamordyzmu - "praca w młodym, dynamicznym zespole". Nie wiem czy ta akurat firma taka jest. Mam nadzieję, że nie, ale ogólnie #!$%@?ę firmy takiego rodzaju jaki tutaj opisałem.