Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
997 947 + 33 = 997 980

Pechowa seria. Najpierw napęd przestał współpracować i Płotka dostała nowy blat, kasetę i łańcuchy. Chwilę później urwane lewę ramię korby. No to lu i dostała nową korbę. Ostatnio jebła piasta z tyłu. Okazja do nowych kół, które już się zaplatają. To co dzisiaj dla odmiany? Urwana przednia przerzutka xD chyba linkę za mocno naciągnąłem ( ͠° °) swoją drogą linki i pancerze też do wymiany leżą i czekają. Tyle dobrze, z jebło na kilometr od domu, a nie w krzaczorach wzdłuż Wisły, gdzie zbierałem #squadratinhos, żeby połączyć oba brzegi rzeki. Jak tak szedłem to stwierdziłem, że z oryginalnego roweru to została już tylko rama, widelec i tylna przerzutka xD
Listopad zamykam z 1206 km na liczniku i nie będzie śmiesznego znaczka na stravie za 1250 ¯(ツ)/¯ teraz tylko zamówić nowa przerzutkę i ogarnąć całość na grudzień

#rowerowyrownik #rower #ruszmirko #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
Pobierz StulejmanWielki - 997 947 + 33 = 997 980

Pechowa seria. Najpierw napęd przestał ws...
źródło: comment_1669669917OftrPBDhBnvE5isz2s0xM8.jpg
  • 26
@PrzekliniakCQ: myślałem przez chwilę o GRX Di, ale spałbym chyba w garażu razem z rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AbaddonLincoln @Nie_znany po obdukcji stwierdziłem, że za bardzo dopierdzieliłem śrubę od obejmy. To jest amelinium, tego nie pomalujesz ¯\_(ツ)_/¯ nowa jakoś droga nie jest, więc już zamówiona. Oby do weekendu ogarnąć
Pobierz StulejmanWielki - @PrzekliniakCQ: myślałem przez chwilę o GRX Di, ale spałbym chyba w...
źródło: comment_1669671525UJMXWTgrW236mbtL3j20bA.jpg
@StulejmanWielki: DandyHorse'y wydają się być pancerne, mam najtańszy model, eksploatowane powyżej dopuszczalnej masy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w sumie sporo ujebów jak na szosówki i dalej prościutkie. Teraz myślę, które do gravela wziąć XD
Mam nadzieję, że nic nie kombinowałeś przy widelcu XD
@AbaddonLincoln: Ale 8 niutów masz wg dtrki? Bo zazwyczaj sztyce i inne duperele są do 6 niutów.
Jak się boisz coś grzebać,
@AbaddonLincoln: A myślałem, że takie rowerki to tylko w wielkim świecie jeżdżą XD Nie ma co tyle niutów walić w karbonie, pasta do karbonu i tak będzie zastosowana to można nawet mniejsze siły użyć do przykręcenia.
Po zmroku w tym tygodniu to oznacza po 21, bo drugie zmiany mam :D Ewentualnie sobota, jak tyle tu wytrzymasz ;P


ale znów musiałbyś się dusić w Tychach XDDDD


XDDDDDDDD

@StulejmanWielki: Zdrowie i życie