Wpis z mikrobloga

Pociąg pendolino relacji Gdynia -> Warszawa. Siedzę spokojnie w pierwszej klasie. Przede mną dosiadają się Ukraińcy, facet, kobieta i zapewne ich kilkuletnia córka.
Jak tylko usiedli od razu dziecku musiała włączyć bajkę na telefonie, oczywiście bez słuchawek, sama zasiada do robienia makijażu.

Zero reakcji po zwróceniu uwagi, żeby wyłączyła ten cholerny dźwięk i mało tego nawet nie zrozumiała, że do niej mówię. Kiedy w końcu podszedłem i jasno powiedziałem jej prosto w twarz to chyba zaczęła coś rozumieć. Oczywiście wielkie oburzenie bo jak to bombelek nie może sobie bajki oglądać i wszyscy dookoła muszą słuchać tego gowna. W końcu wyłączyła dźwięk…

Nasuwa mi się pytanie jak to jest, że ona i jej facet mają iPhone Pro, a dziecko nie może mieć cholernych słuchawek, które wcale nie są drogie. Nie rozumiem takiego postępowania…

#pkp #ukraina #telefony #kultura
  • 68
@at0th: jak ja się cieszę, że boty nie potrafią w żaden sposób obecnie identyfikować i prawidłowo reagować na sarkazm. Buziaczki, twój programista nie powinien dostać premii, choć pewnie już siedzi na froncie w zaszczytnej roli mięska mielonego... A jeśli nie jesteś botem - po prostu mi ciebie stary żal... Powinieneś naprawdę sobie zadać pytanie - co w życiu zrobiłeś nie tak, że to się tak skończyło...
  • 1
@sberatel: a czy jest jakiś limit kiedy można dzielić się takimi historiami? Nazwij mnie jeszcze onucą, ruskim trolem… Ok. Czy to, że ktoś jest z Ukrainy oznacza, że nie mogę tego napisać?
@wladdan: uwierz mi, że będą klepały, jeszcze za kilka tygodni będą tutaj nowe wpisy, bo ktoś nie podumał, aby zakodować redukcję aktywności botów na tematach wraz z ich starzeniem się... A jeśli to nie boty, a płatni, to właściwie dobrze - dymają własnych płatników produkując się w tematach, których już nikt nie przeczyta... No ale post się liczy i licznik tyka... Rewelacyjnym dowodem jest kolega z drugiej strony - bayzen, który