Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
997 947 + 33 = 997 980

Pechowa seria. Najpierw napęd przestał współpracować i Płotka dostała nowy blat, kasetę i łańcuchy. Chwilę później urwane lewę ramię korby. No to lu i dostała nową korbę. Ostatnio jebła piasta z tyłu. Okazja do nowych kół, które już się zaplatają. To co dzisiaj dla odmiany? Urwana przednia przerzutka xD chyba linkę za mocno naciągnąłem ( ͠° °) swoją drogą linki i pancerze też do wymiany leżą i czekają. Tyle dobrze, z jebło na kilometr od domu, a nie w krzaczorach wzdłuż Wisły, gdzie zbierałem #squadratinhos, żeby połączyć oba brzegi rzeki. Jak tak szedłem to stwierdziłem, że z oryginalnego roweru to została już tylko rama, widelec i tylna przerzutka xD
Listopad zamykam z 1206 km na liczniku i nie będzie śmiesznego znaczka na stravie za 1250 ¯(ツ)/¯ teraz tylko zamówić nowa przerzutkę i ogarnąć całość na grudzień

#rowerowyrownik #rower #ruszmirko #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 997 947 + 33 = 997 980

Pechowa seria. Najpierw napęd przestał ws...

źródło: comment_1669669917OftrPBDhBnvE5isz2s0xM8.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StulejmanWielki: Coś mi się zdaje, że nawet jakby zrobić rower z prętów zbrojeniowych a osprzęt z kutej stali, to wstawiłbyś fotę, że coś się urwało. O obojczyku nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz