Wpis z mikrobloga

Przedstawię wam w skrócie obraz jednego z najbardziej toksycznych użytkowników wykopu. Mowa oczywiście o @Stivo75

tldr:


Zaczęło się od tego, że @Stivo75 pozwał jednego z użytkowników wykopu https://www.wykop.pl/link/6111177/stivo75-podal-mnie-do-sadu-%CA%96/
Stivo rzekomo był znieważany i obrażany. Koniec końców okazało się, że sam ma sporo za uszami, wyzywa innych użytkowników oraz straszy ich:

https://www.wykop.pl/wpis/40849833/halo-bordo-wsciekle-w-opor-agresywne-czy-podchodzi/
"polecieć 5 tys kilometrów aby załatwić temat"
"Jesteś moim nowym celem i cieszę się że będę miał co robić"
"Wyznaczam nagrodę 10 tysięcy załotych za twoje dane osobowe na forum warezowym"

https://www.wykop.pl/wpis/57398235/myslalem-ze-programisci-trzymaja-jakis-poziom-xd-s/
"Uważaj na słowa które piszesz bo się możesz ciężko zdzwić. Bądź grzeczny dzieciaku"

Albo:
Dziękuję za kliknięcie w link w moim profilu. IPki mam. Przepraszam za zarzutkę ale była potrzebna abym mógł załatwić temat z @asd1

Już początek jest niezły.

Sam natknąłem się na tego "użytkownika" gdy utworzyłem znalezisko pod tytułem "Janusz Korwin Mikke popiera pedofilię". JKM w załączonym nagraniu stwierdził że "seks z 8 latką nie powinien być karalny".

Stivo tak bardzo próbował bronić korwina, że poza idiotycznymi argumentami w stylu "skoro korwin nie uznaje seksu z 8 latką za pedofilię to znaczy, że pedofilii nie popiera", zaczął mnie straszyć, że prawnicy korwina mnie dojadą. Nawet się pofatygował donieść mu na mnie.

Gdy wczoraj przypomniałem mu o tym fakcie i zapytałem czy JKM w końcu mu odpowiedział, gościu strasznie się wściekł. Zaczął przeglądać moją aktywność, wołać mnie w różnych znaleziskach, oczywiście ponownie zaczął mnie straszyć sądem i pozwami zbiorowymi.

Jednak najśmieszniejsze jest to, że typ założył konto na GreasyFork używając do tego mojego nicku, pozgłaszał mój skrypt RuskieOnuce za rzekome blokowanie stron internetowych, a w opiniach umieścił fałszywe info:

"Wprowadziłem zmiany do listy adresów. Oznaczane będą też adresy następujących stron:
- rmf.fm
- tvp.pl
- dzikieazjatki.com
- onet.pl"

Wiem, że nie jestem jedynym użytkownikiem, którego Stivo próbował zastraszać czy utrudniać życie na wykopie oraz poza nim. Dlatego mam nadzieję, że @Moderacja lub @a__s wreszcie coś z nim zrobią. Jeśli ten facet rzeczywiście jest z rocznika 75 to serio jest coś z nim grubo nie tak. Zachowanie na poziomie albo przedszkolaka albo psychopaty. Ciężko stwierdzić.

#neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow #afera #moderacjacontent
źródło: comment_16696218531ARU284VdbvLqs1vS9dzlC.jpg
  • 120
Poza bzdurami które tutaj wypisujesz na mój temat z powodu tego że kiedyś zakopałem twoje znalezisko o Korwinie, którego oczywiście jak pozwiesz do sądu to z nim wygrasz, może przedstaw dowody na poparcie swoich twierdzeń
"typ założył konto na GreasyFork używając do tego mojego nicku"

Czekam na dowody że to byłem ja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 960
@jankes83: ja #!$%@? xDDD forum warezowe xD wielki haker się znalazl. Nawet jak wystawi tam ogłoszenie to trafia się chętne pajety i cwaniacy aby go co najwyżej zrobić w #!$%@? na te 10k. Mogę się zalozyc że chłop to już po 30 samotny po życiowej ścianie beż znajomych bo jest po prostu bucem z małymi jajkami to się ciska i szczęka. Wspolczuje Mirku że musisz obcować z tama patolnia