Wpis z mikrobloga

@rutekboss
...amatorzy;), obecnie na 40 zafundowałem sobie przepuklinę która zmiażdżył nerw kulszowy(operacja oczywiście na kręgosłupie), którego zmiażdżenie spowodowało niedowład nogi-trwający do dziś....
Na deser, wdała się zakrzepica żył głębokich, która może mi zafundować śmierć, w dosłownie 3s jeżeli któryś z 7 skrzepów się oderwie ....kurtyna.
@geuze o jezu jakie XD jaki jestem zabawny...

W Twoim przypadku nie pomoże w 90% innych pomoże.

@interpenetrate normalnie, z kilku filmow na yt, ułożyłem sobie wlasny plan rozciagania większości mięśni. Jak to wycisza problem? To likwiduje problem, nie we wszystkich przypadkach, ale w większości tak. Ale ja nie zamierzam przestawać, ani ćwiczyć, ani sie rozciagac. Moja babcia ma prawie 80 lat, codziennie robi rowerek stacjonarny, rozciaganie, trzyma sie lepiej niz nie
@Strus dla kazdego bedzie inna, nie mam jak pokazac bo ja po prostu uzywalem roznych filmow, a potem łączyłem to w jeden trening od gory do dolu: szyja, rece, plecy gora, plecy dol, posladki, nogi, łydki, teraz dodalem jeszcze na koniec szpagat zeby sprawdzać jaki robie progress
@JuanPabloMarcelo: części kostne bez widocznych zmian w badaniu rtg. Lekarz powiedzial ze wyglada jakby wszystko bylo na miejscu ale dostalem skierowanie na usg stawu barkowego na ktore musze w tym tygodniu isc. Tydzien L4, temblak (juz kupiony) i ibuprom max. Jak czytam wszystkie komentarze to my tu niezly szpital mamy na tym mirko, trzymajcie się wszyscy zdrowo! :)
90% innych pomoże.


@onomatopeja_: statystyki z dupy XD Przyczyn samego bólu pleców są dziesiątki - dotykają zarówno aktywnych fizycznie, z pracą siedzącą jak i pracowników fizycznych. Mnóstwo ludzi ma jednak jakieś niedoskonałości postawy, które z wiekiem będą dawały coraz bardziej w kość. Stare złamania lub urazy, obciążającą pracę.

No, ale widzę że wykopki już znalazły winnego wszystkich bóli - wystarczy się rozciągać i nie być leniwą parówą i jak ręką odjął.
@geuze wez nie badz mądrzejszy niż ustawa przewiduje. Nikt nie mówi ze to panaceum na wszystkie problemy, ale na większość ludzi z tego portalu, zasiedziałych przy komputerach, z zerowa aktywnością fizyczną i zła dieta, nie zaszkodzi. A jak ktos ma poważne problemy, to sie robi rezonans, a nie szuka odpowiedzi na gówno portalu z obrazkami.
le na większość ludzi z tego portalu, zasiedziałych przy komputerach, z zerowa aktywnością fizyczną i zła dieta, nie zaszkodzi


@onomatopeja_: no na pewno nie zaszkodzi, ale to żadne panaceum XD Zachowujecie się jak w tym memie, na siłę próbując udowodnić, że no na was zadziałało, więc inni nie mają prawa narzekać.

Jasne - ja wyolbrzymiam, ale ze śmieszków z 30+ robicie tutaj jakieś zawody pt. kto jest bardziej aktywny fizycznie i
geuze - > le na większość ludzi z tego portalu, zasiedziałych przy komputerach, z zer...

źródło: comment_1669642061aitbfj9NS1amJymShhexhY.jpg

Pobierz
ale nadal niewiem o co walczysz i do czego pijesz?


@onomatopeja_: o to, że połowa komentarzy pod tym wpisem jest podobna do Twojego - 30 to tylko liczba, to wszystko przez siedzenie na kanapie, brak rozciągania i złą dietę. I u wielu osób to będzie prawdą, ale u wielu osób zaczynają powoli się odzywać schorzenia zawodowe, w tym właśnie wieku zaczyna się objawiać konflikt udowo-panewkowy (jak u mnie, miałem 28 lat