Wpis z mikrobloga

@rutekboss: ja np. od meczu z Arabią mam coś z jedną z kończyn. Myślałem, że to zakwasy, bo to były intensywne chwile i w sumie się mocno zmęczyłem (co chwilę krzyki, podskoki, spociłem się jak dziki), ale to chyba jakieś zbicie albo naciągnięcie mięśnia, bo nie ustępuje XD śmiech na sali
sporo biegałem i zrobiłem sobie dziurę w kolanie. Całe latga podciągałem się, robiłem pompki i nabawiłem się konfliktu podbarkowego. Podsumowanie w memie xD


@deeprest: Rozgrzewkę robiłeś? A tak serio, to sam wybiłem bark na siłowni i zwichnąłem dwa razy łokieć - raz po wywrotce na rowerze, drugi raz grając w piłkę. Czasem faktycznie są jakieś wady "fabryczne" że tak ujmę i wyjdzie to niezależnie od trybu życia, prędzej czy później. Niewłaściwe
@kingszajs: Do podciągania tak, ale pewnie słabą i zła technika. Natomiast biegać w ogóle nie powinienem ale żaden ortopeda od dziecka mi nie powiedział że mam kolano skoczka. Podobną sytuację też miał kiedyś jeden piłkarz - też mu nikt wcześniej nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tego czasu lekarze mi powtarzali, że bieganie nie jest zdrowe, ale trochę późno
https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/dramat-zdrowotny-ivicy-vrdoljaka-koniec-kariery-albo-kalectwo/dvm0d6r