Wpis z mikrobloga

Stało się, rzuciłem papierami (a dokładnie, to oficjalnie poinformowałem przełożonych, na raport jeszcze za wcześnie), odchodzę z Policji. A konkretniej, to w kwietniu przyszłego roku będę emerytem lvl 37 xD

Raz było gorzej, raz lepiej, ale ogólnie lepiej - a już na pewno o niebo lepiej, niż powszechna opinia na wykopie, chociaż ostatnio faktycznie gorzej, ale to kwestia zmiany przełożonych, społeczeństwo przyjazne tak samo jak zawsze( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jedyne czego żałuję, to że poszedłem na studia xD W sensie takim, że trzeba było robić całość zaoczne już pracując, ale wolałem życie studenckie i w sumie trzy lata na licencjat zmarnowane, bo mogłem być albo o tyle młodszym emerytem, albo mieć +3 lat służby.

W każdym razie polecam tegoroczną waloryzację, wypada taka koniunkcja księżyca z Jowiszem, że bardziej się opłaca odejść teraz, niż robić kolejne 3 lata, nie wiem jak dobrze ma być w tym kraju, skoro dochodzi do takich absurdów.

Trzymajcie kciuki na nowej drodze życia, bo na neet się raczej jeszcze nie nadaję, a mimo że emerytura jest z MSW, a nie z ZUS to i tak niedowierzam, więc: rynku pracy, na luzie, ale nadchodzę!

#policja #chwalesie
rakamakafon - Stało się, rzuciłem papierami (a dokładnie, to oficjalnie poinformowałe...

źródło: comment_166939021344zTcJYhAyTDCbbAfCe9Xl.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HienaCmentarna87: 3 750zł za 16 lat służby mi wyliczyli, dlatego się zawijam, normalnie bym na to jeszcze kolejne kilka lat musiał robić xD

Żyć się za to nie da, ale mam nagraną lekką robotę za drugie tyle jako opcję awaryjną, a myślę że coś lepszego ogarnę, jeśli będę się chciał bardziej napracować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rakamakafon: jak w kwietniu? Czyś ty oszalal? Jak złożysz najpozniej w poniedziałek to się załapiesz na 14% waloryzację. To masz blisko 5 lat roboty
  • Odpowiedz