Wpis z mikrobloga

szkoda tylko że wieszaki są na miejscu siedzącym, a potem rowerzysta siada na innym krześle i zajmuje miejsca dla 2 osób


@BatemanPatrick: Te miejsca tam są tylko po to żeby podróżni mogli z nich korzystać gdy nie ma rowerów. Nie odwrotnie ;-) Podróżni z rowerem płacą dodatkowy bilet za rower, dlatego mają prawo korzystać z miejsca przeznaczonego dla roweru i z miejsca siedzącego przeznaczonego dla pasażera.
@BatemanPatrick:

"(A)frontem do pasażera"
Dojechani z Bełsznice do Gliwic bez użycio auta (dlo mie powodem je chęć przioszczyndzynio środowiska) je daleko prostsze, jak droga Nalberczaka do roboty ("Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", reż. Stanisław Bareja) - siodosz na koło, za 20 minut eś je w Chałupkach, godzina późnij wysiodosz na miejscu. I mosz ze sobą koło, więc cołki miasto je w zasięgu kolejnych 20 minut niezależnie od pory dnia!

Mniej
@BatemanPatrick: @huggus: @Cyk_dwujeczka: @Misiopysioo:
W Kolejach Śląskich to normalne, pełnoprawne miejsce na rower, nawet z widoczną naklejką i oznaczeniem na zewnątrz składu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi akurat pasują bardziej niż te z wieszakiem, bo na te z wieszakiem muszę wypuszczać powietrze z amortyzatorów żeby się jakoś zmieścił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JanuszProgramowania - @BatemanPatrick: @huggus: @Cyk_dwujeczka: @Misiopysioo: 
W Kol...

źródło: comment_1669372008NUIIZvlNHGkLcBZ9zSEXFx.jpg

Pobierz
@kaaban jakich januszy ? Co jest w złego w zrównoważonym i ekologicznym podejściu?


@mika077: Chodzi o twoje roszczeniowe podejście "jak płacę to wymagam" bo zapłaciłeś 10zl za jakiś bilet
@BatemanPatrick: @huggus: @Cyk_dwujeczka: @Misiopysioo:

W Kolejach Śląskich to normalne, pełnoprawne miejsce na rower, nawet z widoczną naklejką i oznaczeniem na zewnątrz składu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi akurat pasują bardziej niż te z wieszakiem, bo na te z wieszakiem muszę wypuszczać powietrze z amortyzatorów żeby się jakoś zmieścił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JanuszProgramowania: I normalnie tak sobie jedziesz a
@manualnyautomat


Pluję na pedalarzy - masz rowerek, to nim jeździj, a nie zastawiaj.

Co za idiotyzm. Masz nogi? To z*********j a nie siedzisz w pociagu jak stara baba.

@yaah: Różnica jest taka, że na nogach nie przejdziesz 30km, na rowerze spokojnie przejdziesz
@kubson93: wy samochodziarze i inni tego typu to już serio macie tak ograniczone łby, że nie potraficie sobie wyobrazić co robi człowiek o 7:30 z rowerem w pociągu? No to czajcie to - ktoś może nie mieć samochodu O_O I potrzebuje dojechać do dworca a później do większego miasta żeby coś załatwić. Dzięki rowerowi dojazd do dworca oraz z dworca na miejsce może mu skrócić całą podróż o połowę albo i