Wpis z mikrobloga

Mi akurat pasują bardziej niż te z wieszakiem, bo na te z wieszakiem muszę wypuszczać powietrze z amortyzatorów żeby się jakoś zmieścił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JanuszProgramowania Lata temu (nie pamiętam już okoliczności, chyba jakiś biurowiec to był) mieliśmy ze znajomymi scysję z ochroną, że rowery nie stoją w miejscu dla nich przeznaczonym, bo panu się w głowie nie mieściło, że jak to koło rowerowe może się
  • Odpowiedz
@Niszczycielski_Muminek: opon to nawet nie próbuję już wciskać (2.6"), ale większy problem mam z lichymi stojakami, raz wsadziłem koło do takiego na jakiejś stacji benzynowej, a że ten rower waży 25kg to przewrócił się razem ze stojakiem którego w pionie trzymała tylko nadzieja ( ͡° ʖ̯ ͡°) hak skrzywiony, kask porysowany (pewnie wypadałoby wymienić)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania No niestety większość tych gównianych stojaków jest projektowana/budowana przez ludzi, którzy na hasło rower widzą albo składaka, albo "górala" z marketu. A i ogólnie te "wyrwikółka" wszystkie to się do niczego nie nadają, bo jak nawet się zmieścisz, to albo tarczę skrzywisz, albo amortyzator porysujesz, albo są tak blisko siebie, że rowery się tłuką pedałami i/lub kierownicą. Strach w to rower wsadzić nawet pod nadzorem.
  • Odpowiedz
  • 1
@BatemanPatrick Jeździmy ekipą rowerami. Czasami gdzieś pojedziemy pociągiem, żeby zmienić krajobraz. Zawsze ładujemy się do przedziału dla rowerów, ale zawsze znajdzie się jakiś kretyn, który do przedziału z fotelami musi przejść przez nasz przedział (ten dla rowerów) narzekając, chociaż 3 metry obok miał otwarte drzwi bezpośrednio do osobowego przedziału. p0lacy po prostu muszą narzekać, inaczej się uduszą
  • Odpowiedz
Różnica jest taka, że na nogach nie przejdziesz 30km


@kaaban: to jeździj samochodem, tam ci się żaden rowerzysta nie wepcha i będziesz miał święty spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miłośnicy pedalarstwa w pociągach, szkalujesz - plusujesz

#pkp #kolej #bekazpodludzi #patologiazewsi
@BatemanPatrick wykop, miejsce tak odklejone od rzeczywistości że kazda osoba korzystająca z pociągu i roweru robi to bo #!$%@? lubi.
Tagujesz wies, naprawdę uważasz że każdy tam jest takim ekologiem że woli jechać rowerem ja stacje X kilometrów zamiast jechać samochodem? Ja #!$%@? nic dziwnego że PiS rządzi, jesteśmy #!$%@? bogaczami którzy
  • Odpowiedz
@BatemanPatrick: po cholere, jak ktoś coś odwali to ludzie uogólniają na całą grupę? "miłośnicy pedalarstwa"? Nigdy w życiu nie widziałem takiej akcji w pociagu, a sporo jeździłem. Trafiłeś jednego dzbana i co? Lepiej rozejrzyj się po mieście gdzie parkują kierowcy. Wyjdzie na to, że to jednak oni gorsi
  • Odpowiedz