Wpis z mikrobloga

miłośnicy pedalarstwa w pociągach, szkalujesz - plusujesz


@BatemanPatrick: super logiczne podejście, zamiast zrobić zarzut w stronę organizatora przejazdu czyli PKP czy o jakim tam pociągu myślisz to lepiej wyżyć się na kimś kto spróbował skorzystać z dostępnej dla niego opcji za którą zapłacił. Jak on śmiał śmieć wogole?

Żarcik o Polakach w kotle w tym kontekście brzmi jak sprawozdanie z życia w Polsce
  • Odpowiedz
@kaaban od kogo #!$%@?? Od patusa suchoklatesa z #!$%@?? To po pierwsze, po drugie ja np. jeździłem kilka razy pociągiem z rowerem i tylko raz miałem problem z zatłoczonym składem i akurat na miejsce osobiście zaprowadził mnie konduktor, a następnie kazał stamtąd #!$%@?ć leżącym z tobołami na podłodze juleczkom wracającym z polandrock.
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie xD Smiechlem, mocno xD

Zlookalem twój profil, z wszystkimi masz problem, z nikim nie potrafisz się dogadać, o wszystko kłócisz xD
Zapewne w życiu prywatnym jesteś jeszcze gorszy. Mały, samotny, smutny przegryw, który nie wnosi nic do społeczeństwa tylko przeszkadza xD

Zaproponuje ci pewna piosenkę The Analogs pt pewnej czynności i zrób xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BatemanPatrick: @MagicznyWujek: Jechaliście kiedykolwiek pociągiem z rowerem? Te wasze miejsca na rowery są zazwyczaj w ilości aż 4 a jak już powiesisz rower na takim haku (co łatwe nie jest) to bez demontażu siodełka całkowicie blokujesz przejście. Umiejscowienie rowerów jak na obrazku w tym poście jest zajebiste, nikomu nie przeszkadza i sam tak robię (oczywiście w przedziale rowerowym, ale chyba na obrazku taki właśnie jest), jedynie przypinam tym
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie Polecam jakąś poradnie zdrowia psychicznego dla dorosłych.

Naprawdę z tobą kiepsko. Traktuje te twoje głupie wpisy jako krzyk rozpaczy i wołania o pomoc.

Być może za rok na wszystkich świętych będziemy cie już wspominać, kto wie.
  • Odpowiedz