Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: jedyne co Panu Darkowi można zarzucić to brak przygotowania do pracy, poza tym ok, w sumie przyzwyczaiłem się do jego pitolenia. Jeśli mam wybierać między nieprzygotowanym Darkiem, a perfekcyjnym Borkiem, zawsze wybiorę tego pierwszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Lolenson1888: @quaz2020: @jeseje: @Johnnysins: @thvrinvs: @stiepanov: gość jest żywa legenda i na tej legendzie jedzie. Wszyscy się zgodzimy że słabo przygotowuje się do meczy, ciągle miesza wątki, myli nazwiska, każdy strzał na bramkę to krzyk OKAZJA. Czy takim olewczym zachowaniem zasługuje okazuje szacunek dla widza? Polecam obejrzeć sobie go w programach tvp sport jak siedzi w studio. Gość jest przemadrzały, nie raz wręcz chamski dla młodszych
@Lolenson1888: Kiedyś na stadionie we Wrocławiu paliłem szluga obok niego. No i dopiero kolega go poznał, stał w czapce i jakoś trudno było skojarzyć. Ale jak powiedział swoim głosem "dobry wieczór" to aż się rozejrzałem czy nie ma gdzieś tv niedaleko XD serio, typ na żywo brzmi chyba jeszcze mocniej niż w TV. Potem zapytałem czemu pali szlugi, przecież to niekorzystnie wpływa na głos, to Pan Darek przypomniał że Tomaszewski też