Wpis z mikrobloga

@profaza: Przetestuję dziś koniecznie (nawet jak zima zaskoczy biegaczy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)! Zobaczymy czy wszystko zadziała bez telefonu, z synchronizacją danych do Stravy i później do Runalyze.
@Pyxelr A powiedz mi jak u Cb chodzą przyciski? Mam niecałe 2 mies. FR955 i przycisk DOWN zaczął głośno strzelać podczas naciskania i czuć pod palcem, że chodzi ciężej od reszty, ogólnie słabo to wygląda.

I jeszcze kwestia podświetlania powiadomień. Jest ciemno, dostaje wiadomość na zegarku, chcę podświetlić, naciskam LIGHT i wiadomość się wyłącza. Dzieje się to tylko wtedy gdy chcę podświetlić w trakcie tego pierwszego ekranu powiadomienia, czyli ikonka komunikatora i
@matteo21: Przyciski "Down" oraz "Up" wydają ten sam normalny/typowy dźwięk dla guzików. Przycisk "Light" jest taki sam ale cichszy, "Back" wydaje nutkę mechanicznego dźwięku na końcu fali dźwiękowej, a "Start-Stop" wydaje najgłośniejszy typowy dźwięk.
Wszystkie przyciski wciskają się podobnie, nie czuję żadnych wad. Być może jest jakaś różnica między wersją solar i normalną, gdyż solar ma na przykład inne kolory przycisków.

Gdy ja dostaję powiadomienie, to przygaszony ekran automatycznie podświetla się
@matteo21: Doszedłem do tego, że aby powiadomienie automatycznie podświetlało ekran, to na zegarku musisz ustawić:
Menu > System > Backlight > General Use > Alerts > On
Oczywiście zakładam tutaj, że dla General Use wartość Brightness jest wyższa (u mnie 40%) niż dla During Sleep (u mnie 10%).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matteo21: W poprzednim komentarzu proszę zignoruj mój drugi paragraf. Pomyliłem "During sleep" z "Timeout", gdzie wartości backlighta nie da się zmienić.

Natomiast jak tak teraz używałem przycisk "Back", to rzeczywiście odczułem że jakoś tak ciężej on chodzi od reszty. Ponadto czasami lekko strzeli przy naciśnięciu.
@Pyxelr To, że można ustawić automatyczne podświetlenie to wiem, ale ja właśnie nie lubię jak mi się podświetla z każdym powiadomieniem dlatego wolę mieć na przycisk a jak za szybko włączę podświetlenie to wyłącza mi wiadomość i analogicznie naciskając przycisk START powinno szybciej przejść do treści wiadomości pomijając ten pierwszy ekran a tak nie jest i też wyłącza wiadomość. Ogólnie na forum Garmina ludzie strasznie narzekają na ten model, ja sam przesiadając
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matteo21: Hmm, ja tam nie miałem wcześniej innego Garmina więc nie mam porównania, ale odczucie przycisków dla mnie jest ok. Mam też nadzieję że na bazie softu naprawią sporo niedoskonałości w niedalekiej przyszłości.