Wpis z mikrobloga

@PiszeCzasen: Nie wiem. Jak mowie za każdym razem słyszę trochę inna odpowiedź. Albo odpowiedz typu "to nie wiesz?".Więc nie umiem stwierdzić co to znaczy xD
A znając realia p0lek to nadużywają terminów pod swoją interpretacje. Tak samo jak laski mianujące się introwertyzmem. Albo byciem wysoko wrażliwą osobą
  • Odpowiedz
  • 11
A znając realia p0lek to nadużywają terminów pod swoją interpretacje.


@Wookash071: Co do definicji, to brak męża, brak byłych mężów, brak dzieci, brak byłych dzieci (poronień, aborcji).
Trzeba uważać na rozwódki. Ale jak ponad 30-letnia baba pisze o sobie "czysta karta", to dla mnie jest to czerwona flaga. Wolałbym jakąś po dłuższym związku, gdzie był już pierścionek zaręczynowy, albo już rozwiedzioną niż taką, która od 15 lat skacze po #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 6
największy redflag to ta "czysta karta" rzucone przez 31-letnią bachaciare xD


@lord-nihilus: A mnie urzekła ta ciekawostka w postaci mieszkania w Hiszpanii i Portugalii. Zrozumiałbym: Alaska, Kolumbia, Sahara, Laos, baza arktyczna, statek wycieczkowy...
  • Odpowiedz
  • 5
@NaukaProgramowaniaBot: @Myszka_: @Godir17: Szkoda, że nie zrobiłem screena z całą, bo muszę jej oddać, że faktycznie nie wygląda na 31 lat (ale na pewno nie na 16, ani nic poniżej 20!) i pomijając te krótkie przeszczepy, jest całkiem zgrabna i ładna (z mordy albo solidne 6, albo naciągane 7/10). Niemniej nie ma to dla mnie żadnego znaczenia przy takim opisie.
  • Odpowiedz