Wpis z mikrobloga

Chciałem się pochwalić że właśnie podpisałem umowę w #pracabaza na 8k na rękę !! Ogólnie to mega się jaram bo mam lvl 24 i dla mnie to jest mega przeskok pieniężny, szczególnie że wcześniej zarabiałem ledwo 3k. Zmieniłem pracę z logistyka na branżę #it i to był jeden z moich lepszych wyborów w życiu. Dla niektórych #programista15k takie pieniądze są pewnie śmieszne ale dla mnie jest to nieba a ziemia, szczególnie że jestem dopiero na stanowisku juniora. Dlatego pijcie że mną kompot Mirki ! Życzę wam, żeby każdemu się tak poszczęściło !
  • 36
@smerfoso:

jak się przebranzowiles? jakieś kursy czy co? też mi chodzi po gloqie


Ja robilem taki zajebisty kurs pare lat temu, wpisalem na jutubie react js podstawy a potem zaczalem pisac swoja apke googlujac to z czym mam problem + dopisujac stackoverflow na koncu, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OPa mitomana nie słuchaj, na starcie w #!$%@? ciezko o prace a na pewno nie za taka kase
@remev mam kumpla we wrocławskim IT na stanowisku junior z takimi zarobkami. Fakt że nie chce awansu bo #!$%@? na #!$%@? a z drugiej strony coś tam potrafi no i tak buja się z J a już dawno z widełek płacowych wyskoczył