Wpis z mikrobloga

Tak się prezentuje typowy ukrofil i fajnopolak, który codziennie na wykopku twierdzi że Ukraińcy to nasi bracia. Jego poglądy nie są jego osobistymi, to jedynie wypadkowa panujących na socjalach trendów. XD

1.
W dobie covida krzyczał aby się zaszczepić bo bał się że ktoś posądzi go o bycie szurem i foliarzem. Był dumny ze miał już swoją pandemię i może dumnie chodzić w masce jak mieszkaniec tokio xD
2.
W czasie marszu kobiet szedł razem z feministkami i nawoływał do mordowania nienarodzonych dzieci bo nie chciał być katolem i marzyły mu się zachodnie standardy xD
3.
Popiera ideologię lgbt i gender, boi się że ktoś nazwie go prywitywem, prostakiem i nietolerancyjnym homofobem xD
4.
Wspiera hipergamię kobiet i ich rozwiązłośc seksualną bo jakby się temu przeciwstawił dostałby łatkę toksyka xD
5
Obecnie popiera ukraincow bo to nowoczesne i modne, najgorszym co może spotkać takiego młodego, postępowego Europejczyka to nazwanie go ruską onucą. Wybaczył wołyń, ustawia sobie ukraińskie flagi na Facebooku, pozwala na bombardowanie własnego kraju przez kraj "sojusznika" xD

Ciekawe co będzie popieral jak skończy się wojna? ¯_(ツ)_/¯

#wojna #ukraina #rosja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #aborcja #blackpill
h.....4 - Tak się prezentuje typowy ukrofil i fajnopolak, który codziennie na wykopku...

źródło: comment_1669024032NNfHYEA2DfamyyqlHOT5sJ.jpg

Pobierz
  • 64
W dobie covida krzyczał aby się zaszczepić bo bał się że ktoś posądzi go o bycie szurem i foliarzem


@heterodewiant44: Raczej żeby ograniczyć liczbę zgonów, bo te 200k ekstra martwych to tak sporo było.

W czasie marszu kobiet szedł razem z feministkami i nawoływał do mordowania nienarodzonych dzieci


@heterodewiant44: Nie ma czegoś takiego jak "nienarodzone dziecko".

Popiera ideologię lgbt i gender, boi się że ktoś nazwie go prywitywem, prostakiem i
@heterodewiant44: Najgorsze co może być to Spermiarz tzw Bialorycerz ukraiński który staje w obronie damy bo myśli że zarucha, ostatnio pisałem taka jedna 17 lvlUkrainka po czasie naslala ma mnie Spermiarza (nie wiem o co jej chodzili) który pisał że Ona spotyka z kolegami i mam się odwalić od niej poczułem zażenowanie i żal gość myślał że zarucha to stanął w obronie xD Ukrainki są gorsze od P0lek.
@Geralt678 Ukrainki są wyniosłe i zadumane, teraz gdy mają jeszcze wbite do głów poczucie tego że są najbardziej pokrzywdzonymi kobietami na świecie, ich ego #!$%@?ło jeszcze bardziej w kosmos.

Zwiazek miedzy Polakiem i ukrainką nie ma szans powodzenia, to może być tylko pewna forma współzależności, pasożytnictwa, układ, ale nigdy jakas prawdziwa miłość.. ¯_(ツ)_/¯
wszystko się na to złożyło


@wilhelm99: Mamy jakieś badania na to, że nadmiarowe zgony wynikały głównie z zamknięcia szpitali?

mówienie, że tyle zgonów to efekt tego, że mlodzi ludzie i w srednim wieku nie szczepili się tak ochoczo na covid to po prostu demagogia.


@wilhelm99: Aha. No nie, od dekad jest udowodnione, że najlepszą metodą eradykacji patogenu jest powszechne szczepienie (patrz: ospa prawdziwa, ale to było w czasach gdy