Wpis z mikrobloga

Tak się prezentuje typowy ukrofil i fajnopolak, który codziennie na wykopku twierdzi że Ukraińcy to nasi bracia. Jego poglądy nie są jego osobistymi, to jedynie wypadkowa panujących na socjalach trendów. XD

1.
W dobie covida krzyczał aby się zaszczepić bo bał się że ktoś posądzi go o bycie szurem i foliarzem. Był dumny ze miał już swoją pandemię i może dumnie chodzić w masce jak mieszkaniec tokio xD
2.
W czasie marszu kobiet szedł razem z feministkami i nawoływał do mordowania nienarodzonych dzieci bo nie chciał być katolem i marzyły mu się zachodnie standardy xD
3.
Popiera ideologię lgbt i gender, boi się że ktoś nazwie go prywitywem, prostakiem i nietolerancyjnym homofobem xD
4.
Wspiera hipergamię kobiet i ich rozwiązłośc seksualną bo jakby się temu przeciwstawił dostałby łatkę toksyka xD
5
Obecnie popiera ukraincow bo to nowoczesne i modne, najgorszym co może spotkać takiego młodego, postępowego Europejczyka to nazwanie go ruską onucą. Wybaczył wołyń, ustawia sobie ukraińskie flagi na Facebooku, pozwala na bombardowanie własnego kraju przez kraj "sojusznika" xD

Ciekawe co będzie popieral jak skończy się wojna? ¯_(ツ)_/¯

#wojna #ukraina #rosja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #aborcja #blackpill
Pobierz h.....4 - Tak się prezentuje typowy ukrofil i fajnopolak, który codziennie na wykopku...
źródło: comment_1669024032NNfHYEA2DfamyyqlHOT5sJ.jpg
  • 64
@ibilon oj chyba tak, bo Niemcy już zapowiedziały blackouty w styczniu i lutym.

Będzie "wyłączam żarówkę, jestem odpowiedzialnym europejczykiem" xDDDD

I argumentacja, że kiedy my w Warszawie, Berlinie i Brukseli zgasimy światła i telewizorki to więcej prądu popłynie do UKR i biedni żołnierze będą mogli ogrzać rączki w okopach śpiewając "Cichą noc" xDDDDD
@heterodewiant44: należy powiedzieć że zachodnie standardy takie jak trójpodział władzy wypracowała cywilizacja mężczyzn. Współczesne sfeminizowane, ginocentryczne, anty katolickie społeczeństwo zafundowało nam ten sam cykl, który przyczynił się do upadku cesarstwa rzymskiego.
@heterodewiant44:
1. Nie zaszczepiłem się, ale chodziłem w maseczce.
2. Szedłem w obronie kompromisu aborcyjnego.
3. Popieram prawa osób homoseksualnych do pełnego zalegalizowania swojego związku.
4. Nie przepadam za rozwiązłością seksualną, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Koniec końców jej nie praktykuję.
5. Wspieram Ukrainę oraz Ukraińców. Mam stamtąd wielu dobrych kolegów, których poznałem w pracy. Cieszy mnie, że możemy budować ludzkie relacje bez konieczności wytykania sobie zbrodni, na które nikt
@Filipterka25:

@wilhelm99: Mamy jakieś badania na to, że nadmiarowe zgony wynikały głównie z zamknięcia szpitali?


Hmm, statystyki zgonów? Jasno pokazują, że to nie covid w głównej mierze przyczynił się do nadmiarowych zgonów, jeśli dobrze pamiętam to jakbyś wyjął same zgony na covid to i tak miałbyś 100k nadmiarowych, co dobitnie pokazuje jak ograniczony był dostęp do leczenia innych chorób. Moja babcia również prawie zmarła przez teleporade, ponieważ pani doktor PRZEZ