Wpis z mikrobloga

Tak się prezentuje typowy ukrofil i fajnopolak, który codziennie na wykopku twierdzi że Ukraińcy to nasi bracia. Jego poglądy nie są jego osobistymi, to jedynie wypadkowa panujących na socjalach trendów. XD

1.
W dobie covida krzyczał aby się zaszczepić bo bał się że ktoś posądzi go o bycie szurem i foliarzem. Był dumny ze miał już swoją pandemię i może dumnie chodzić w masce jak mieszkaniec tokio xD
2.
W czasie marszu kobiet szedł razem z feministkami i nawoływał do mordowania nienarodzonych dzieci bo nie chciał być katolem i marzyły mu się zachodnie standardy xD
3.
Popiera ideologię lgbt i gender, boi się że ktoś nazwie go prywitywem, prostakiem i nietolerancyjnym homofobem xD
4.
Wspiera hipergamię kobiet i ich rozwiązłośc seksualną bo jakby się temu przeciwstawił dostałby łatkę toksyka xD
5
Obecnie popiera ukraincow bo to nowoczesne i modne, najgorszym co może spotkać takiego młodego, postępowego Europejczyka to nazwanie go ruską onucą. Wybaczył wołyń, ustawia sobie ukraińskie flagi na Facebooku, pozwala na bombardowanie własnego kraju przez kraj "sojusznika" xD

Ciekawe co będzie popieral jak skończy się wojna? ¯_(ツ)_/¯

#wojna #ukraina #rosja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #aborcja #blackpill
Pobierz h.....4 - Tak się prezentuje typowy ukrofil i fajnopolak, który codziennie na wykopku...
źródło: comment_1669024032NNfHYEA2DfamyyqlHOT5sJ.jpg
  • 64
@heterodewiant44: Jedyny minus tej wojny to drogie paliwo. A tak banderowcy i kacapy zdychają plus rasija dostaje w #!$%@?ę i zwija się jak taśma majstra na budowie. Co do aborcji to niech nawet 25 lat za pomyślenie o niej gdzieś to mam a wirus ani mnie ziębi ani grzeje tak samo miałem w dupie jak ilość zabitych na wojnie.