Wpis z mikrobloga

Policja mnie spisała, bo zjeżdżałem z baba na sankach o 3 w nocy. Co za parówy, nie ma zakazu jeżdżenia na sankach w nocy.
  • 195
  • Odpowiedz
@evilonep: i żaden z wykopków do tej pory nie wpadł na pomysł, że ktoś na 112 zadzwonił i zgłosił interwencję, bo komuś z bloku obok to przeszkadzało.. #!$%@? jakby nie przyjechali to źle, bo mają #!$%@?. przyjechali to źle bo się czepiaja.
  • Odpowiedz
@Lefty: w dzień też są #!$%@? xd na jakieś 7-8 sytuacji z psami z czego większość to picie w miejscu publicznym i raz jakieś zakłocanie ciszy nocnej to może raz spotkałem normalnych policjantów, którzy nie kozaczyli i normalnie potrafili porozmawiać, chociaż i tak najbardziej #!$%@?ła mnie akcja jak wracałem przez jakieś łąki o godzinie 16:30-17 gdzie w przeciągu godziny przechodzi przez nie może garstka gówniarzy, czasami jakiś menel lub dziadek na
  • Odpowiedz
Cieszy mnie to bo im więcej normalnych ludzi zetknie się z tą postsowiecką formacją tym większa będzie świadomość społeczna jak opresyjna jest nasza policja w porównaniu do zachodu
  • Odpowiedz
Być może powodem tego wszystkiego był fakt że wasze zachowanie przeszkadzało jednemu z mieszkańców pobliskich bloków?


@Siemien: no to by chyba powiedzieli, że otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu porządku?
  • Odpowiedz
@evilonep: Dokładnie ja kiedyś z ziomkami skróciliśmy sobie drogę i przeszliśmy z 5 metrów od pasów, to zajechali nam drogę i walili jakieś teksty że idziemy po alkohol itd że mandat za złe przejście. Masakra,.Kurvy nie mają co robić. A najłatwiej jest gnębić obywatela.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@evilonep: mnie kiedyś spisali pod domem jak podjechałem z kuzynka. Policjantom wydało się podejrzane że dwoje młodych ludzi o 2 w nocy podjeżdża pod dom w którym jestem zameldowany, w dodatku to była wigilia i wracaliśmy z pasterki.
  • Odpowiedz
@axelrodi piszesz jak pies, w sensie że tak głupio, mało inteligentnie i udając że masz wiedzę na temat przepisów prawa której ewidentnie ci brakuje co udowadnia każdy twój komentarz

Idź lepiej spakuj polecam Mati do szkoły na jutro
  • Odpowiedz