Wpis z mikrobloga

@evilonep
Polecam zapoznać się z art. 51 kw. Myślę że to była podstawa faktyczna podjętej interwencji a prawna to art. 15 ust. 1 pkt.1 UoP.

Sam powiedziałeś że była 3cia w nocy i zjeżdżałeś na górce osiedlowej.

Być może powodem tego wszystkiego był fakt że wasze zachowanie przeszkadzało jednemu z mieszkańców pobliskich bloków?
Chociaż pewnie z koleżanką świetnie się bawiąc zjeżdżaliście w absolutnej ciszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zbrodnia_i_kawa

bycie nacpanym nawet to tez nie ma paragrafu z tego co wiem, ale moze niewiele wiem.

Nawet jeśli nie ma, ale musisz drugi gdzieś kupić albo samemu zrobić, a na to już jest paragraf. A policja ma prawo spisywać w celu wykrycia przestępstwa (art. 14 i 15 ustawy o policji)
@evilonep: kumam... Do mnie się #!$%@? o 1 w nocy jak szybkim krokiem z elektronicznym termometrem i lekiem przeciw krwotocznym zasuwałem do chorej na raka. Mówię żee nie stanę bo taka sytuacja a on że zaraz wysiądzie i pogadamy inaczej. Wyciągnołem gaz i zamurowało typa.


@FulTun i bardzo dobrze zrobiłeś, zobaczysz, że walenie psów w mordę będzie normalne jak w '90. Mnie to strasznie #!$%@?ą te sebixy w mundurkach.
@evilonep: macie obowiązek mieć przy sobie dowód tożsamości. A spisanie to nie jest żadna kara, spisuje się ludzi bo wtedy gdyby coś się stało w okolicy to wiadomo kogo pierwszego pytać.


Zachowywaliscie się nietypowo to zostaliście spisani. Jakby byli #!$%@? to mogli was zabrać na badania krwii ¯_(ツ)_/¯ Nie wiem gdzie widzisz problem.

@axelrodi o typ co lubi być za mordę trzymany hahahhaha serio lubisz być poniżany i jak ktoś ci
@evilonep: Złóż skargę na czynności. Będzie miał jeden z drugim zjeb postępowanie sprawdzające, może będzie dyscyplinarka jakaś, to straci premie, nie dostanie stopnia, awansu, przepadnie mu 13. (i to nawet jak finalnie mu nic nie przyjebią), może przemyśli czy warto.
@axelrodi Prujecie się do policjantów, że was spisują, a potem pierwsi płaczecie, że jak wam ukradną rower to dostajecie umorzenie xd

@axelrodi co to w ogóle znaczy? Co chcesz przekazać? Że mamy się płaszczyć przed policją, nic nie mówić kiedy łamią prawo, jeszcze może podziękować, że nie spałowali? Jak mi coś ukradną to jest ich #!$%@? obowiązek znaleźć ten rower.
Dobra bo widzę, że jesteś albo z policji, albo zwykłym typem który
Znowu wykopków policja zaatakowała. Cieszcie się błazny, że ktoś się w ogóle ingeruje porządkiem na waszych osiedlach. Jakbyście się ich nie bali jak stare Grażyny, to by nie było takiej spinki. Uroiliscie sobie lek przed policją i takie są tego skutki.