Wpis z mikrobloga

Policja mnie spisała, bo zjeżdżałem z baba na sankach o 3 w nocy. Co za parówy, nie ma zakazu jeżdżenia na sankach w nocy.
  • 195
  • Odpowiedz
@evilonep: znojomego kiedyś spisali za to, że pod swoim blokiem, na ławeczce, jadł sobie płatki śniadaniowe z mlekiem w talerzu :D Nie mogli skumać dlaczego ktoś na ulicy je płatki w talerzu wiec zrobili to co robią jak czegoś nie kumaja - spisali :D
  • Odpowiedz
@evilonep: jaki wasz wiek? Zauwazylem, ze po 20-22 roku zycia nie spisuja ludzi tak czesto jak malolatów. Kiedys pamietam nawet codziennie spisywali całą ekipe bo staliśmy na murku po 2-3h zeby sobie pogadać...
  • Odpowiedz
@evilonep: Przede wszystkim należy uściślić, że nie ma takiej czynności jak "spisanie przez policję". Prawdopodobnie (jak przeważnie wszyscy) mylisz to z wylegitymowaniem w celu ustalenia tożsamości i jest to związane z wykrywaniem oraz zapobieganiem przestępstwom oraz wykroczeniom. Czyli tym, czym z definicji powinna zajmować się policja, bo jak tego nie robi to potem:

Na osiedlu ciągle kradną katalizatory (...)


Dlaczego to się wydarzyło to można gdybać. Może w tym czasie w okolicy ktoś zgłosił jakiś czyn zabroniony, może byłeś podobny do zaginionego albo poszukiwanego, może jakieś wredne babsko z bloku obok zgłosiło zakłócanie porządku, a może coś jeszcze innego? Trzeba było
  • Odpowiedz
Jak zwykle bandyci z milicji silni wobec słabych słabi wobec silnych... Kompleksy i brak dowartościowania trzeba jakoś leczyć przecież...
  • Odpowiedz
jo, jakbyśmy byli jacyś #!$%@?. Pytania typu co braliście itp, a po prostu se poszliśmy pozjeżdżać. #!$%@? ich to obchodzi, nie kumam czemu tak ludzi prześladują co są w nocy poza domem.


@evilonep: notatka jest? Jest. Kierownik nie będzie się czepiał, że nic nie robimy. Teraz można jechać w krzaki spać.

  • Odpowiedz
@Kaacezet: 65a kw Kto umyślnie, nie stosując się do wydawanych przez funkcjonariusza Policji lub Straży Granicznej, na podstawie prawa, poleceń określonego zachowania się, uniemożliwia lub istotnie utrudnia wykonanie czynności służbowych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

A "czynnosci" to moga z dupy sobie wyciagnac
  • Odpowiedz
@alicjlut: tak, miasto powiatowe
nie spodziewałem się, że taki rozgłos zrobię tym nocnym, nieotagowanym wpisem :D Sorry nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie komentarze, bo muszę zaraz wyskoczyć.
Trochę więcej szczegółów napisałem koledze tutaj https://www.wykop.pl/wpis/68896107/policji-w-naszym-kraju-daleko-do-doskonalosci-ale-/
Nie zakłócaliśmy ciszy nocnej, nie było głośno. Nie wiem jaki był powód tego legitymowania, nie zapytałem.
Pewnie mogłem to rozegrać inaczej, wiadomo, ale byłem serio zaskoczony tą sytuacją. Nie zadawałem pytań, po prostu chciałem żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
aaa No i za brak dowodu mogli was zawinąć na komendę w celu ustalenia waszych danych + mandat. Czyli zasadniczo nie zrobili wam żadnego problemu, mimo ze mogli, a ty i tak ich nazywasz pajacami xD

@axelrodi: Przestań wymyślać, uległy niewolniku państwa.
Aby zabrali ciebie na dołek w celu ustalenia danych muszą mieć podstawę prawną.

To są często pajace i sebki ale po drugiej stronie. Normalny gość by się nie
  • Odpowiedz