Wpis z mikrobloga

Policja mnie spisała, bo zjeżdżałem z baba na sankach o 3 w nocy. Co za parówy, nie ma zakazu jeżdżenia na sankach w nocy.
  • 195
  • Odpowiedz
Policja mnie spisała,


@evilonep: i co? spisanie danych "kto tam sobie coś robi" to przecież nie jest kara, to nie jest ujma na honorze, to nie jest mandat czy coś.
To tylko tyle, jakby policja podeszła "dziendobry, a co pan tu robi?" by sprawdzić, czy może ktoś coś nie odwala.
Tyle że żeby z ich pracy była jakaś dokumentacja na wszelki wypadek, to muszą spisać do zeszytu kogo pytali i
  • Odpowiedz
@evilonep: Ale jak?! XD Dlaczego?! XD

To tylko tyle, jakby policja podeszła "dziendobry, a co pan tu robi?" by sprawdzić, czy może ktoś coś nie odwala.


@hrumque: Serio? Podchodzisz do randomowych na ulicy ludzi i pytasz się gdzie idą, dlaczego o tej porze i jak się nazywają tylko dlatego, że są i mają np. białą kurkę, a nie czarną lub szarą jak wszyscy? XD
  • Odpowiedz
Serio? Podchodzisz do randomowych na ulicy ludzi i pytasz się gdzie idą, dlaczego o tej porze i jak się nazywają tylko dlatego, że są i mają np. białą kurkę, a nie czarną lub szarą jak wszyscy? XD


@Defender: A czemu nie?
Jeśli podchodzisz w sposób całkowicie przyjemny miły i kulturalny, do ludzi miłych i kulturalnych (nie robiących nic niedozwolonego), i się pytasz "a dzieńdobry dobrywieczór, ale fajnie ze śnieg napadał - można na sankach pozjeżdzać w końcu. Tylko uważajcie na te świeżo posadzone drzewka" to nie ma problemu, odpowiedź tez może być normalna "no fajnie, jak za dzieciaka! Ale szkoda że macie przewaloną służbę w taki ziąb" - i tyle. Nikomu nic złego się nie stało, jak się z drugim człowiekiem porozmawia.
A jak zginą sprzed domu/z auta/piwnicy sanki, a policja w nocy widziała gagatków co sobie jeździli - to przynajmniej będzie wiadomo kto jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilonep: jeśli to prawda to bym się #!$%@?ł. Nie mają takiego prawa więc #!$%@? im w dupę, złożył bym skargę za nękanie
  • Odpowiedz
ale żeby robić wielkie halo z tego, że się zostało spisanym to chyba trzeba mieć 15 lat ¯_(ツ)_/¯


@axelrodi: Nie, to Ty już przywykłeś do życia w tym kraju z kartonu. Nie mówię że ja nie, ale nie wszędzie ludzie tak nisko cenią sobie swoją wolność.
  • Odpowiedz
Nikomu nic złego się nie stało, jak się z drugim człowiekiem porozmawia.


@hrumque: Byłoby fajnie. W lutym dostałem 50 zł mandatu za przejście w niedozwolonym miejscu. 5 metrów od przejścia dla pieszych na pustej, podrzędnej uliczce w Hajnówce. XDDD Czujny pan milicjant aż ruszył z piskiem opon zza winkla i włączył sygnały jak zobaczył moje wykroczenie.

A jak zginą sprzed domu/z auta/piwnicy sanki, a policja w nocy widziała gagatków co sobie jeździli - to przynajmniej będzie wiadomo kto jest
  • Odpowiedz
@axelrodi: widzę, że Ty z tych, który bagiecie zrobiłby gałę, gdyby pan bagiet kazał tylko dlatego, że ma blachę xD Ludzie, trochę szacunku do siebie ... (°°
  • Odpowiedz