Wpis z mikrobloga

@evilonep kiedyś mnie z kumplem spisali o 1 w nocy na przystanku. Robiliśmy prezentacje na uczelnie. Odprowadziłem go na przystanek i czekałem z nim na busa nocnego. Policja podeszła ze podejrzanie się zachowujemy i stąd interwencja. Jak się zapytałem jak podejrzanie to powiedzieli ze na ich widok się zatrzymaliśmy. Bo doszliśmy na przystanek xd po chwili jechał jego autobus a policjant ze nie może wejść bo trwa interwencja. I musieliśmy 30 min
@axelrodi: Uu widze kolega najtwardszy elektorat, do wszystkiego już się przyzwyczaił. Ty pewnie jak cie pytają o dokumenty to profilaktycznie ściągasz gacie w dół i przykucasz, bo co to takiego rewizja odbytu - twarde prawo, ale prawo panie władzo xD
Dlatego, właśnie dlatego Polska tak wygląda, każdy się zgadza na wszystko, nikt nie protestuje, a jak chcesz z czymś walczyć to znajdzie sie taki axelrodi to cie wyśmieje i zrobi winnego
@Esseker352: chyba, że potencjalnym podejrzanym był ktoś ważny lub znajomy, to już jest argument, żeby randoma przyklepać ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzieś czytałem lub słuchałem o takiej akcji. Ktoś za coś został spisany lub dostał mandat w okolicy przestępstwa, a został skazany za zupełnej innej rangi rzecz

mnie z kumplami raz złapała policja, bo po meczu poszukiwali 4 młodych mężczyzn, a że akurat szliśmy ciemną łąką (pewną
Nie mają prawa bezpodstawne zatrzymywać i legitymować obywatela bez uzasadnionego podejrzenia o popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia.( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam kanał "audyt obywatelski" na yt to trochę się dowiesz co mogą, a co nie. Tam autor filmów nieźle sobie z nimi radzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peh13: akurat to nie jest do końca prawda. Policja może tez legitymować gdy np jesteś świadkiem jakiegoś