Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej podbić do dziewczyny na siłowni żeby nie było cringu? Z uwagi na to że chce się nauczyć poznawać dziewczyny poza #tinder uznałem że siłka będzie dobrym miejscem (a chodzę na dwie na zmianę, z czym jedna to cityfit tak więc mam w czym przebierać). Zależy mi na poprowadzeniu rozmowy tak, aby finalnie móc dziewczynę zaprosić na randkę, ale w przypadku odrzucenia nie chce aby zrobiła się jakaś nieprzyjemna atmosfera między nami, jakieś rady?

#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #silownia
  • 74
gdzie masz prawo podbijać, a gdzie nie masz prawa?


@howtowisnia: Prawo podbijać masz sobie gdziekolwiek i do kogokolwiek chcesz.
Ale tak samo jak nikt ci nie zabrania nasrać w biurowej toalecie na podłogę, tak normalni ludzie wolą jednak zrobić to do środka i nie zostawiać za sobą smrodu

Pseudo podrywacze powinni być utemperowani, jak widzę jakiś tryhardów na siłowni/w barze/w klubie/na basenie/gdziekolwiek, o których laska nie ma pojęcia że istnieją, a
Nie podbijać, daj spokój ludziom na siłowni, przez takich jak ty potem laski mają "godziny dla kobiet", bo jakieś typy co chwilę podbijają i nieudolnie podrywają zamiast dać #!$%@? spokój


@niochland: No właśnie dlatego pytam jak do tego podejść aby nie wyjść na creepa oraz nie robić kwasu.

Po za tym cały czas słyszę żeby nie podbijać do kobiet w miejscu X z Y powodu, przykłady:
- nie podbijaj na siłowni
jeśli ona nawet na ciebie nie patrzy nigdy to nie podchodz imo do niej. Chociaż jakiś kontakt wzrokowy najpierw byś złapał


@dzikop: No właśnie też na to zwracam uwagę, jeżeli łapiemy kontakt wzrokowy to chciałbym podbić zagadać, ale w razie niepowodzenia to też chciałbym, aby atmosfera pozostała "normalna", aby każdy z nas mógł sobie bez spiny trenować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SiewcaZaglady: #!$%@? mnie sam fakt że miałby wyjść kwas z zagadania do dziewczyny. To coTy planujesz jej powiedzieć? "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić?" Jeżeli najzwyczajniej w świecie zapytasz się "czy napijesz się ze mną kawy?" Albo "Dasz się zaprosić na keto kremówkę?" To z czego ma wyniknąć "kwas"? Chyba że trafisz na typową karyne tipsiare to bez odpowiedniego Seba statusu spuści Cię na bambus wciskając w dywan.